Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: audi a4 b6 1.9tdi problema elektra  (Skaityta 2471 kartus)

Prisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18308
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: audi a4 b6 1.9tdi problema elektra
« Topic Start: 2015 Vasario 26, 17:38:36 »
kiek žinau, naujesnėse auto, pedale stovi 2 potenciometrai, matyt į skirtingus galus signalą duoda. bus aautomobilio metai, pažiūrėsiu schemoje.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
0 Atsakymai
685 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Rugpjūčio 08, 17:22:55
sukūrė audi s-line
38 Atsakymai
7332 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Balandžio 25, 18:18:34
sukūrė Fredcka
0 Atsakymai
1418 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Lapkričio 02, 15:56:09
sukūrė Seryj