Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Ar jau sugadintas vag-com?  (Skaityta 5756 kartus)

Neprisijungęs juozasu

  • Įrašai: 780
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Jonava
Re: Ar jau sugadintas vag-com?
« Topic Start: 2011 Vasario 22, 19:40:33 »
aciu uz sita, atsidarius device manager, ten nerandu to ports(com&lpt) nesamoningi windows mano.

Gal Laptop'as neturi COM portų?

Kinietiški VAG-COM 409 jeigu ir yra USB, tai jie tik Emuliuoja COM portą. Jeigu ir įkišus į USB, bei suinstaliavus draiverius, nerodo COM per Device Manager, tada kažkas netaip.