Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Ar jau sugadintas vag-com?  (Skaityta 5801 kartus)

Neprisijungęs simonasas

  • Įrašai: 62
    • Žiūrėti profilį
Ar jau sugadintas vag-com?
« Topic Start: 2009 Lapkričio 04, 00:10:08 »
Sveiki,
nusipirkau VAG-COM 409 versija. Pradėjau instaliuot pagal instrukciją: pirma VAG-COM, tada įkiši adapterį į USB. Èia kaip spėju ir nutiko bėda. Tik įkišus adapterį iššoko pranešimas "found new hardware" ir iškart "new hardware is installed and readdy to use", nors instaliacinis driveriu kompaktas net nepradėjo suktis. Dariau test ir išmetė, kad neranda Ross-tech USB interface. Pasirodo kompiuteryje buvo užsilikę 704 versijos driveriai. Ar galėjo taip greit sugesti adapteris? Vag-Com paleidau tai 409? Paskui dar bandžiau per device manager update'inti driverius, bet niekas nebesikeičia...  :-{ Bandžiau dar instaliuot į kitą kompą, ten su instaliacija viskas gerai, bet test pasirinkus USB port taip pat neberado adapterio. Nejaugi taip greit išleidau pinigėlius į orą?...