Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: a6 2002 turbinos slegio daviklis  (Skaityta 1913 kartus)

Neprisijungęs dariausaudi

  • Įrašai: 293
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: a6 2002 turbinos slegio daviklis
« Topic Start: 2015 Kovo 04, 08:16:28 »
analizavau ta shema kur atsiunte DOMAS.jei gerai suprantu tai ten rodo kad 3 laidai i ecu ateina o pas mane fiskeje 4 laidai.tai kaip ten istikruju kur tas 4 laidas eina?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
9 Atsakymai
2536 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Spalio 14, 20:52:42
sukūrė Ernis1987
12 Atsakymai
4424 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Liepos 11, 16:28:14
sukūrė Minde
9 Atsakymai
1806 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Balandžio 19, 23:13:11
sukūrė gabanaluw