Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A4 bedos su signalizacija  (Skaityta 2361 kartus)

Neprisijungęs vivecano

  • Įrašai: 15
    • Žiūrėti profilį
Re: A4 bedos su signalizacija
« Topic Start: 2009 Spalio 18, 11:00:07 »
Sveiki nekuriant naujos temos taip pat turiu problemu su signalizacija audi a4. Taigi problema tame kad baisiai jau nejautri ta mano signalizacija gali spardit padangas kiek nori gali judint kiek nori neileis nei 1 garselio taciau atrodo veikia nes uzrakinant atrakinant sucypia ir pvz kai mashinoj uzisrakinu ir atidarau duris kaukia be to kai buna blogai duris uzdarytos 2 syk sukaukia kai uzrakini... bet vis vien noris kad nors kzkiek jautresne butu ten yra tox juodas blokelis garsui ir jautrumui reguliuoti berods tai sukinek nesukinejes niekas ten neveikia tai va nzn ar cia bedos su kokiais jutikliais ar pacioj signalizacijoj net neisivaizuoduoju gal galit kas ka patarti ar kas nors buvo su panashia beda susidures. Dekui

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
signalizacija

Pradėjo lokys « 1 2 » Elektros skyrius

33 Atsakymai
7532 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Rugsėjo 13, 18:35:22
sukūrė vytulizzz
6 Atsakymai
3095 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Kovo 19, 20:46:39
sukūrė azuolis
0 Atsakymai
709 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Lapkričio 24, 22:37:14
sukūrė Audrexx