Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A4 bedos su signalizacija  (Skaityta 2360 kartus)

Neprisijungęs ERD777

  • Įrašai: 128
    • Žiūrėti profilį
Re: A4 bedos su signalizacija
« Topic Start: 2009 Rugpjūčio 03, 09:30:07 »
Pas mane buvo panaši istorija, tik kad pardavėjas davė ir aprašymus ir montuotojo kontaktus, buvo kapsulės batarkė nudvėsus, tai aplamai negalėjau net užvesti mašinos. Bet meistreliui paskambinus, pradėjo dainuoti, kad jis užimtas, jei noriu tipo turiu atvaryti pas ji su maške...

O pas mane automatas (nepavilksi jos) ir aplamai pasukus raktelį po 2 sek viskas išsijungia :)

Gerai, kad pažįstamas nusimano apie signalkes, tai neteko ilgai burti.

Žmonės rašo teisybe, reik pirma išsiaiškinti kokia signalizacija ir gauk jos aprašymą, o dar geriau kreipkis pas signalkiu montuotojus, jie ten viską išsiaiškins.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
signalizacija

Pradėjo lokys « 1 2 » Elektros skyrius

33 Atsakymai
7532 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Rugsėjo 13, 18:35:22
sukūrė vytulizzz
6 Atsakymai
3095 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Kovo 19, 20:46:39
sukūrė azuolis
0 Atsakymai
709 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Lapkričio 24, 22:37:14
sukūrė Audrexx