Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: a4 Beda Imobilaizeris ( uzvedi ir is karto uzgesta)  (Skaityta 7667 kartus)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15994
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
vakar su vag com, istryniau klaidas.
pagal Immo2 is vag com ale risau rakta.
Siandien pakroviau akuma ir problemos ner.
taciau noriu paziuret viska, kas man pasakys kaip apatine vairo plasmase nuimt.
Ar reikia nuimt vaira?
Jei reikia, tai gal kas darbu eiga kur mates forume, ar gali surasyt.


Is apacios trys varzteliai ir is priekio du tokie maziukai, pasukus vaira vienas atsisuka, paskui persuki i kta puse ir kitas issisuka, jei neprieini prie priekiniu varzteliu reikes vaira nuimineti.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
17 Atsakymai
3650 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Sausio 31, 15:28:18
sukūrė Leopoldas
0 Atsakymai
866 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Birželio 08, 17:38:23
sukūrė JU$T@$
1 Atsakymai
788 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Liepos 03, 16:37:34
sukūrė only AUDI