Aisku,ka cia reiskia kazkokias lempas pajungt.Tik apie kazkokia rele issiaiskinsi ir pirmyn.
Tai ir prasau, kad patartumet kazka, kiekvienas gali pas meistrus nuvaryti pas elektrikus ir panasiai. tam forumas manau ir skirtas. na jeigu taip sakai tu zinai, tiesiog manau ir be elektriko kazkaip butu galima issiversti, gal kazkas jungesi ir paaiskint gali kaip su ta rele jungiasi.