Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: 2003 Allroad 2,5 (A6) telikas  (Skaityta 1179 kartus)

Neprisijungęs vytas_gecas

  • Įrašai: 38
    • Žiūrėti profilį
2003 Allroad 2,5 (A6) telikas
« Topic Start: 2007 Rugsėjo 06, 13:10:21 »
O kas cia tokio? Del RGB tai suprantu, kad apie spalvas kalbama.

Kaip jis jungiasi, ka jis daro?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
15 Atsakymai
3710 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Sausio 14, 22:23:30
sukūrė Bajoras
3 Atsakymai
1125 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Gegužės 28, 17:42:15
sukūrė Bajoras
0 Atsakymai
887 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Birželio 23, 13:35:21
sukūrė FKOA]