Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Valgo tepala, dūmina  (Skaityta 2113 kartus)

Neprisijungęs xcvzzz

  • Įrašai: 4
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Valgo tepala, dūmina
« Topic Start: 2014 Liepos 27, 22:16:01 »
Dėl padraskymo nežinau, bet man rodos, kad apkatkės tokiom mašinom jau padarytos būna salonuose ir gali ramei važiuot nusipirkęs :D Na nebent dėdė Коля kapitalini padarė garažiuky nesenai, tai tada jo reikia kažkaip apsiriboti 2,5k rpm pirmu laiku :D

Visiškai neesmė. Servisai visi buvo atlikinėjami laiku, ką įrodo VAG duombazė pramušus pagal VIN ir knygelė aišku..

Gal pasiūlymų kokių turit? Kaip įsitikint, kad žiedai? Kaip įsitikint, kad turba (gal kažka blogai padarė pvz)?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
9 Atsakymai
1907 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Lapkričio 18, 22:32:59
sukūrė visazinis elektrikas
23 Atsakymai
3002 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Spalio 16, 21:24:52
sukūrė only AUDI
1 Atsakymai
1739 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Gruodžio 01, 19:38:40
sukūrė Z.Eddy