Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: TDI cipavimas  (Skaityta 512096 kartus)

Neprisijungęs juozasu

  • Įrašai: 780
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Jonava
Re: TDI cipavimas
« Atsakymas #175: 2011 Spalio 19, 13:15:20 »
na pas mane sokineja kuro norma 3-6 viskas jau istikrinta su varikliu beliko ecu,tai as noriu perrasyti jos programa,bet kartu ir uzcipuoti ar tokiais dalykais uzsiims?

85 proc. kad nepadės, aš irgi taip maniau, nes viską buvom peržiūrėję, liko tik ECU. Įrašė man ale "tobuliausią" programą. Bet šiaip pas tave truputį ped daug šokinėja. Pas mane šokinėjo 5 - 6.2 mg/str; Tačiau įdėjus kitą ECU senos problemos susitvarkė (bet atsirado naujų, nes ECU kodas skyrėsi). Gali būti, kad tiesiog pats ECU netobulai dirba ir programos perrašymas nieko nepakeis. Siūlyčiau jei tik yra galimybė pasiskolinti ECU ir pasibandyti, Nuo Sharan 1.9 TDI 1Z 1996 m. galiu ir pats paskolinti pabandymui. IMMO nulaužtas, nereikės nieko pririšinėti.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
1 Atsakymai
1886 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Vasario 23, 17:25:34
sukūrė only AUDI
36 Atsakymai
17260 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Rugsėjo 28, 18:50:17
sukūrė Rolka002
1 Atsakymai
13907 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Balandžio 14, 23:12:34
sukūrė volume13