Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: TDI cipavimas  (Skaityta 515136 kartus)

Neprisijungęs Karolis080

  • Įrašai: 5466
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: TDI cipavimas
« Atsakymas #1050: 2014 Liepos 08, 22:38:20 »
Teisingai apie reklama pamineta, firmoms kainuoja darbuotojus laikyt, pastato mokesciai ir t.t.t. o pavienis zmogelis pacipuoja,dirba vienas,jam nereikia darbuotojams moket, milziniskus pastatus laikyt,todel padaro pigiau. Tik ziuriu intike paprate visi oj daryk firmoj garantija.. Nejuokinkit,kokia dar garantija, ta "garantija" ar zmogus darys, ar firma vienoda, jei ten iskart bedos, gi iskart ir sudes atgal programa, o jei po menesio prades durniuoti kazkas, ar kazkas pareis, tai cia jau labiau abejones kris ant technines bukles masinos, o ne cipuotojo :) Tai kaip toj reklamoj... Kam moketi brangiau ? :D

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
1 Atsakymai
1887 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Vasario 23, 17:25:34
sukūrė only AUDI
36 Atsakymai
17272 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Rugsėjo 28, 18:50:17
sukūrė Rolka002
1 Atsakymai
13940 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Balandžio 14, 23:12:34
sukūrė volume13