Logic3, tavo nick'as neatitinka tavo isvardintu veiksmų eigos tokioje situacijoje

O kad jaunas, taj ne visada kvailas

Na bet manau po sio ivykio jau zinosi ka daryti ir ko negalima daryti

sėkmės remontuose

ps. tavo pasirinkti variantai taip pat nelogiski, peršokt balos tu nepersoksi, o kad vaziavai taip pat suklydai

logiski mano pasiulymai: kitakart tokioje situacijoje skubiai uzgesink varikli ir nemegink jo uzvesti kol neisitikinai jog isiurbimo sistemoje nera vandens, kitas variantas issikelk oro isiurbima virs stogo

dar reiktu uzhermetint visa el. instaliacija

o tada jau varyk per balas nors iki kaklo
