Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Klausimas apie tdi pd  (Skaityta 17320 kartus)

Neprisijungęs quattro01

  • Įrašai: 21
    • Žiūrėti profilį
Re: Klausimas apie tdi pd
« Topic Start: 2010 Lapkričio 09, 19:16:50 »
Na tiem as zinau kurie su siurbliu kaip uzsiangstina, bet neisiaiskinu kokiu pricipu ant TDI pumpe duse kaip pvz 74kw ar 85kw uzsiangstina kuriant salta varykli. Butu idomu suzinot.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
2 Atsakymai
1111 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Rugsėjo 28, 13:33:21
sukūrė kazzlas
18 Atsakymai
3777 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Kovo 19, 14:56:23
sukūrė _Drakaz_
8 Atsakymai
8345 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2017 Vasario 20, 16:04:40
sukūrė Donatello