Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Klausimas apie tdi pd  (Skaityta 17310 kartus)

Neprisijungęs GedasQ

  • Įrašai: 2515
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Klausimas apie tdi pd
« Topic Start: 2010 Lapkričio 09, 19:15:50 »
Na nezinau kaip tavo atveju, bet pas mane siurblys yra sujungtas su vandens ausinimo sistema ir ten esantis 'termostatas' ar kazkas panasaus itempia viena svirti, kuri ankstina degima.
ar degima ar tiesiog patempia padsosa? manrodos cia skirtingi dalykai.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
2 Atsakymai
1111 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Rugsėjo 28, 13:33:21
sukūrė kazzlas
18 Atsakymai
3777 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Kovo 19, 14:56:23
sukūrė _Drakaz_
8 Atsakymai
8343 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2017 Vasario 20, 16:04:40
sukūrė Donatello