Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Del PD purkstuko  (Skaityta 4732 kartus)

Neprisijungęs AivaraS

  • Įrašai: 144
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Del PD purkstuko
« Topic Start: 2011 Rugsėjo 23, 20:04:25 »
Sveiki, ar del nuotraukoje matomu prasitrynimo gali sutrikti purkstuko darbas? pas mane 3 ir 4 cilindro purkstukai tokie. siek tiek pavaziavus uzsidega esp lempute ir variklis pradeda negraziai dirbti, vibruoja, padideja sanaudos



Neprisijungęs relax

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 3115
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Del PD purkstuko
« Atsakymas #1: 2011 Rugsėjo 23, 21:13:35 »
kaip suprantu del sito "prasitrynimo" tai nebent tepalas i degimo kamera gali patekt su dyzeliu. diagnostika dareis normalia? ar iskart ardymo budu bandai atspet?

Neprisijungęs vytoksas

  • Įrašai: 1321
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Del PD purkstuko
« Atsakymas #2: 2011 Rugsėjo 24, 12:24:12 »
Tepalas i degimo kamera? :o man atrodo varine poverzle kompresija laiko, o ne sitos gumytes :D

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Del PD purkstuko
« Atsakymas #3: 2011 Rugsėjo 24, 13:45:56 »
Zinant , kad kuro slegis zymiai didesnis, negu tepalo esantis po dangteliu,tai nebent tik saliura galetu patekti i tepala ir tai pamatytum pagal tepalo lygi.
Keista, kad uzsidega esp , ji su purkstukais nelabai ka turi bendro, gera diagnostika daug ka paaiskintu, bet kuriuo atveju sitas tarpines butina keisti. Dar variantas, kad jos buvo geros, jei pirkstukas senai isiminetas, isimant purkstuka sitos tarpines panasiai ir pasizeidzia.

Neprisijungęs Julioze

  • Įrašai: 333
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Del PD purkstuko
« Atsakymas #4: 2011 Rugsėjo 24, 19:04:50 »
Bandyk darytis gera diagnostika , nes del gumyciu taip darytis negalejo , zinoma dedant pasikeisk jas. Cia spejimo varijantu pasikliauni , kad purkstukai kalti ar kaip ?

Neprisijungęs AivaraS

  • Įrašai: 144
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Del PD purkstuko
« Atsakymas #5: 2011 Rugsėjo 24, 22:01:43 »
tepalo kiekis nedideja, diagnostika dariausi, rodo du purkstukus, bet klaida neelektronine, pasak meistro-valdymo blokas nebesugeba islyginti purkstuku darbo, virsyja leistinas lyginimo ribas. gumeles pasikeiciau nepadejo. del esp, atai manau cia tiesiog kompas taip ispeja apie gedimas, kol lempute neuzsidega esp veikia eina ijungti ir isjungti. siaip sako esant panasiems gedimams pvz automatas isijungia i servizo riezima.
manau reikia bandyti tuos purkstukus tikrinti ant stendo, gal jie tiesiog jau ima grybauti.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Del PD purkstuko
« Atsakymas #6: 2011 Rugsėjo 25, 10:03:01 »
Gal parasyk aiskiau, kas darosi kai uzkuri salta, kiek laiko dirba normaliai-nenormaliai, ar visa laika vienu metu atsijungia, ar tik pasiekus tam tikra temperatura ir kokios tu purkstuku ribos? Ar visa laika rodo +-2,99 ar sitie parodymai keiciasi?
Visai neseniai buvo variantas kai salta purtesi ,  pasilus dirbo kaip laikrodukas, atrodo aisku, kad kaltas purkstukas, o pasirodo kalta buvo jungtis , kur eina purkstuku laidai po dangteliu ir paciame gale minusiniai kur i kruva sujungti, ta vieta nekontaktavo.

Neprisijungęs AivaraS

  • Įrašai: 144
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Del PD purkstuko
« Atsakymas #7: 2011 Rugsėjo 25, 21:20:18 »
pries kazkie laiko buvo keleta kartu taip atsitike, uzsidegdavo esp lempute, imdavo nedirbti kuris tai cilindras, vaziuojant isjungdavau ijungdavau varikli ir vel viskas gerai, ir buvau pamirses, po to vis dazniau ir dazniau, budavo kad pavaziavus siek tiek virs simto isijungdavo, dabar jau nuolatos ir prie salto ir prie silto variklio praktiskai pavaziavus pora km, tik uzvedus variklis dirba graziausiai.

Neprisijungęs relax

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 3115
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Del PD purkstuko
« Atsakymas #8: 2011 Rugsėjo 25, 21:25:10 »
Tepalas i degimo kamera? :o man atrodo varine poverzle kompresija laiko, o ne sitos gumytes :D

kazkaip kiek teko pd purkstukus laukan rauti ( tiek a4, tiek passatam ), nu nebuvo pas tuos purkstukus kazkokiu variniu saibu, kurios atskirai nusiimtu arba uzsidetu.

Neprisijungęs Minde

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4116
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Del PD purkstuko
« Atsakymas #9: 2011 Rugsėjo 25, 21:30:45 »
Tepalas i degimo kamera? :o man atrodo varine poverzle kompresija laiko, o ne sitos gumytes :D

kazkaip kiek teko pd purkstukus laukan rauti ( tiek a4, tiek passatam ), nu nebuvo pas tuos purkstukus kazkokiu variniu saibu, kurios atskirai nusiimtu arba uzsidetu.
dedas Tadai,gal nepastebejai, netgi rem. komplekte buna nauju variniu shaibu.

Neprisijungęs ollo76

  • Įrašai: 699
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Del PD purkstuko
« Atsakymas #10: 2011 Rugsėjo 25, 21:31:16 »
visiem purkstukam yra saibos :)beje jei reis purkstuku,turiu su AA ir su AR raidem.Taviskis turbut su AA

Neprisijungęs relax

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 3115
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Del PD purkstuko
« Atsakymas #11: 2011 Rugsėjo 25, 21:34:45 »
Tepalas i degimo kamera? :o man atrodo varine poverzle kompresija laiko, o ne sitos gumytes :D

kazkaip kiek teko pd purkstukus laukan rauti ( tiek a4, tiek passatam ), nu nebuvo pas tuos purkstukus kazkokiu variniu saibu, kurios atskirai nusiimtu arba uzsidetu.
dedas Tadai,gal nepastebejai, netgi rem. komplekte buna nauju variniu shaibu.

nu gal nepastebejau. my fault tada. bet tai minde, o kurioj vietoj jos statosi tada? tiek mano a4 kai lupinejom, tiem tomo bratkos golfecui, tiek vadiko pasatuokliui, nu kazkaip nepastebejau

Neprisijungęs Minde

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4116
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Del PD purkstuko
« Atsakymas #12: 2011 Rugsėjo 25, 21:35:54 »
Tepalas i degimo kamera? :o man atrodo varine poverzle kompresija laiko, o ne sitos gumytes :D

kazkaip kiek teko pd purkstukus laukan rauti ( tiek a4, tiek passatam ), nu nebuvo pas tuos purkstukus kazkokiu variniu saibu, kurios atskirai nusiimtu arba uzsidetu.
dedas Tadai,gal nepastebejai, netgi rem. komplekte buna nauju variniu shaibu.

nu gal nepastebejau. my fault tada. bet tai minde, o kurioj vietoj jos statosi tada? tiek mano a4 kai lupinejom, tiem tomo bratkos golfecui, tiek vadiko pasatuokliui, nu kazkaip nepastebejau
a jos prikepusios buna,tai gaunas kaip vientisai su purkstuku, reikm su cangem padirbet kad atlupt

Neprisijungęs relax

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 3115
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Del PD purkstuko
« Atsakymas #13: 2011 Rugsėjo 25, 21:37:58 »
Tepalas i degimo kamera? :o man atrodo varine poverzle kompresija laiko, o ne sitos gumytes :D

kazkaip kiek teko pd purkstukus laukan rauti ( tiek a4, tiek passatam ), nu nebuvo pas tuos purkstukus kazkokiu variniu saibu, kurios atskirai nusiimtu arba uzsidetu.
dedas Tadai,gal nepastebejai, netgi rem. komplekte buna nauju variniu shaibu.

nu gal nepastebejau. my fault tada. bet tai minde, o kurioj vietoj jos statosi tada? tiek mano a4 kai lupinejom, tiem tomo bratkos golfecui, tiek vadiko pasatuokliui, nu kazkaip nepastebejau
a jos prikepusios buna,tai gaunas kaip vientisai su purkstuku, reikm su cangem padirbet kad atlupt

dzenkuje, zinosiu ;)

Neprisijungęs ollo76

  • Įrašai: 699
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Del PD purkstuko
« Atsakymas #14: 2011 Rugsėjo 25, 21:39:48 »
ziedelis maunasi ant plonojo galo ir fiksuojasi plonyte spyruokline saibele,kad dedant nenukristu.buna remkomplekte su gumelem.27lt remkompl.

Neprisijungęs kunigs

  • Įrašai: 308
    • Žiūrėti profilį
Re: Del PD purkstuko
« Atsakymas #15: 2011 Rugsėjo 25, 22:21:14 »
pas mane passate audi purkstukas su kodu 045130073F.
klausimas: isemus blogai veikianti, ir idejus tokio pat kodo gera purkstuka, reikia reguliuoti dar tuos purkstukus, kuriu nelieciau ? atstuma, prispaudima ar dar ka ten ?

Neprisijungęs ollo76

  • Įrašai: 699
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Del PD purkstuko
« Atsakymas #16: 2011 Rugsėjo 25, 22:25:01 »
profilaktiskai aisku reik patikrin reguliavima,juk tas pats dangtelio nuemimas.

Neprisijungęs garazasTDI

  • Įrašai: 1484
    • Žiūrėti profilį
Re: Del PD purkstuko
« Atsakymas #17: 2011 Rugsėjo 26, 11:10:23 »
uzverzta greiciausiai blogai buvo arba varztai issitampe del to ir judejo purkstukas lizde , naujus varztus butinai!

Neprisijungęs AivaraS

  • Įrašai: 144
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Del PD purkstuko
« Atsakymas #18: 2011 Spalio 19, 11:31:42 »
profilaktiskai aisku reik patikrin reguliavima,juk tas pats dangtelio nuemimas.
nu va, pareguliavo purkstuku prispaudima, dideliu nukrypimu nebuvo, taciau situacija nepagerejo. dabar klaida isiraso(uzsidega esp lempute) ir variklis pradeda drebeti tik pasiekes darbine temperatura. purkstukai visi patikrinti ant stendo, visu rodikliai apylygiai vienodi. kame problema?

Neprisijungęs Raibuole

  • Įrašai: 1
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Del PD purkstuko
« Atsakymas #19: 2013 Gruodžio 21, 20:55:20 »
Kaip issprendete sia problema pas mane tas pats            "(uzsidegdavo esp lempute, imdavo nedirbti kuris tai cilindras, vaziuojant isjungdavau ijungdavau varikli ir vel viskas gerai, ir buvau pamirses, po to vis dazniau ir dazniau, budavo kad pavaziavus siek tiek virs simto isijungdavo, dabar jau nuolatos ir prie salto ir prie silto variklio praktiskai pavaziavus pora km, tik uzvedus variklis dirba graziausiai.)"

Neprisijungęs auris-t

  • Įrašai: 167
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Del PD purkstuko
« Atsakymas #20: 2013 Gruodžio 22, 10:24:11 »
pas mane tas pats buvo-užsideginėdavo esp ir pradėdavo kratytis :-{ pakeičiau purkštukus ir dingo problemos

Neprisijungęs simioras

  • Įrašai: 170
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Del PD purkstuko
« Atsakymas #21: 2013 Gruodžio 30, 21:33:29 »
siulyciau laidu visa ta kusi pasikeist,beda turetu pradingt

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
16 Atsakymai
5619 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Vasario 22, 17:42:54
sukūrė judas1256
3 Atsakymai
1245 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Spalio 04, 06:37:04
sukūrė aurimas1992
0 Atsakymai
6125 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2018 Gegužės 09, 10:22:13
sukūrė Aidas1