Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: B4 1.9TDI šalta labai dūmyja  (Skaityta 7152 kartus)

Neprisijungęs egiss23

  • Įrašai: 33
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Visaginas
Re: B4 1.9TDI šalta labai dūmyja
« Topic Start: 2011 Spalio 28, 02:40:06 »
pas mane purkstukai pries savaite laiko buvo visi 4 pakeisti ir tuo paciu patikrinti,tai nemanau kad jie kalti

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
13 Atsakymai
2345 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Rugsėjo 28, 16:37:55
sukūrė svolacius
6 Atsakymai
1473 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Sausio 08, 13:42:46
sukūrė Ledlauzis
7 Atsakymai
1970 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Lapkričio 03, 19:51:00
sukūrė T-max