Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi A6 C5 2.5 tdi v6 110kw didelis turbo lagas. Kodel?  (Skaityta 8133 kartus)

Neprisijungęs ~Romas~

  • Įrašai: 2312
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Tvarkyk turba, su salyga jei isiurbimas be skyliu.

Neprisijungęs DNGX

  • Įrašai: 1239
    • Žiūrėti profilį
Tvarkyk turba, su salyga jei isiurbimas be skyliu.
O tai čia gal tik turbo aktuatorius blogas? Nes turbinos geometriją esu išvalęs o ir ašiukė neturi jokio klibėjimo.

Neprisijungęs ~Romas~

  • Įrašai: 2312
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Pas mane buvo lagas del uzsikisusiu katalizu, isoperavus pagerejo, bet vistiek nepucia normaliai kaip turetu, vadinas turba pavargusi, nors klibejimas minimalus ir tepalo nevalgo. Akutatorius ten paprastas, jei kojele pritraukia, reiskias veikia. Gal turba surinkai blogai?

Neprisijungęs DNGX

  • Įrašai: 1239
    • Žiūrėti profilį
Pas mane buvo lagas del uzsikisusiu katalizu, isoperavus pagerejo, bet vistiek nepucia normaliai kaip turetu, vadinas turba pavargusi, nors klibejimas minimalus ir tepalo nevalgo. Akutatorius ten paprastas, jei kojele pritraukia, reiskias veikia. Gal turba surinkai blogai?
Katalizu kaip ir nėra pas mane, pats nepjoviau, bet ant bakelių yra virinimo siūlės.
Nzn ką ten surinkt galima blogai, kaip buvo prieš valymą, taip ir po valymo, toks pat lagas

Neprisijungęs DNGX

  • Įrašai: 1239
    • Žiūrėti profilį
Ar nuo 132kw naujesnio variklio su kodu BAU tiktų man turbina? Galėčiau gaut tokią pabandymui, su sąlyga kad pas mane visi varžtai lengvai atsisuka galima butu pabandyt užmest

Neprisijungęs ~Romas~

  • Įrašai: 2312
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Bent ant 1.9 zmones surenka blogai. O 2.5 nebepamenu kaip su tuo ziedu, apsukus kas nors pasikeicia ar nelabai. Gal katalizu vietoj prikista kokiu siuksliu, kad nesigirdetu svilpimo :-)

Neprisijungęs ~Romas~

  • Įrašai: 2312
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Turetu tikti.

Neprisijungęs DNGX

  • Įrašai: 1239
    • Žiūrėti profilį
Bent ant 1.9 zmones surenka blogai. O 2.5 nebepamenu kaip su tuo ziedu, apsukus kas nors pasikeicia ar nelabai. Gal katalizu vietoj prikista kokiu siuksliu, kad nesigirdetu svilpimo :-)
Jeigu žiedą kitokia padėtim sudėsi tai karšta dalis susitvers kitokiu kampu ir netiks prisukimai. Aš viską prieš išardydamas susifotkinau, susiženkilinau, nes turbiną ardžiau pirmą kartą, tai nenorėjau privelt nesamonių (H-) Dar pabandysiu nuo turbos išmetimą atjungt reikės kur 3 varžtais prisukta, gal tikrai prikišta ko nors, nes pas mane jokio turbos garselo nesigirdi, kai tuo tarpu kitos 2.5 tdi be katalyzu švilpima puikiai girdi

Neprisijungęs Leopoldas

  • Cosmic Green Metallic
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3197
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
O su kojele darei kažką?

Išsiųsta naudojantis VTR-L29 Tapatalk 4 Lt


Neprisijungęs GintarasGT

  • Įrašai: 763
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
culpk akuatoriu ir ziurek ar pritraukia kojele, o gal aktuarorius kiauras ir prasiciulpia












Neprisijungęs DNGX

  • Įrašai: 1239
    • Žiūrėti profilį
O su kojele darei kažką?

Išsiųsta naudojantis VTR-L29 Tapatalk 4 Lt


Prie kojelės nagu nekišau, visa aktuatoriu nuėmiau, tai po to taip pat ir uždėjau

Neprisijungęs DNGX

  • Įrašai: 1239
    • Žiūrėti profilį
Ką gi, katik parėjau nuo automobilio, naujienos tokios, kad greičiausiai aktuatorius kiauras. Žodžiu vėl sustatėm dvi 2.5 tdi v6, pas mane gali traukt su burna kiek nori, kojelė nekyla, ir traukiant girdisi kad eina oras, o kitos 2,5 traukiant orą į save eina užkelt kojelę iki galo.  :)
Tai dabar klausimas, ar įmanoma rast atskirai pirkt aktuatorių, ar jie parsidavinėja kartu su turbina?


Neprisijungęs DNGX

  • Įrašai: 1239
    • Žiūrėti profilį

Neprisijungęs GintarasGT

  • Įrašai: 763
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
beveik garantuoju, kad reiks sureguliuoti, bet tikrai imanoma paciam padaryti i paloginus pasitikrinti ;)

Neprisijungęs laimisirko

  • Įrašai: 3001
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
kita turba 40-60e ar verta kazka vargt?

Neprisijungęs DNGX

  • Įrašai: 1239
    • Žiūrėti profilį
kita turba 40-60e ar verta kazka vargt?
Tai priklauso kiek už tą aktuatorius lups pinigu, o turbos 2.5 tdi tai pigios, esu matęs pardavimuose ir už 30e, tai tokiu atveju geriau visa turba imt

Neprisijungęs DNGX

  • Įrašai: 1239
    • Žiūrėti profilį
Taigi pakeičiau turbinos aktuatorių, problema pagaliau išspręsta  :yay: 
Jeigu kam įdomu, pas mane krašte turbinų kainos svyruoja nuo 80 iki 120 euru (nebutų suvalkija), o aktuatorių gavau už 25 eurus. Reguliuot taip pat nieko nereikėjo, reikės dar kompą užsijungus logą pasidaryt ziuret kiek turba pučia, bet manau kad viskas ten labai gerai (+)

Neprisijungęs dzino

  • Įrašai: 3
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Sveiki forumiečiai, turiu bėdą dėl traukos, nekuriant naujos temos rašau čia. Automobilis Audi A6 C5 2.5 tdi 110kw. Bėda - nėra traukos šiltu oru. Kuo lauke šilčiau/karščiau - tuo blogiau važiuoja auto. Jei lauke + 25 kylant i kokį kalniuka važiuojant 100km/val. turiu jungti 4-tą bėgį, kad užtraukčiau. Prie kokiu +10/+15 laipsnių šilumos važiuoja kiek geriau. Tarkim jei temperetūra lauke kokie +5 laipsniai, važiuoja geriausiai, bet netraukia kaip turėtų. Labai nenori važiuoti ant žemų apsukų ( iki 2000 visai nenori, po 2000 pradeda po truputi judėti, apie 3000 lyg ir pradeda traukti, bet anksčiau labiau prispausdavo prie sedynės. Šia audi vairuoju seniai, kadaise buvo žvėris. Nebežinau kur šuo pakastas. Būsiu labai dėkingas už pagalba. Pridedu šiandien darytą log'ą ( lauke buvo apie +17 šilumos).

Neprisijungęs ~Romas~

  • Įrašai: 2312
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Akivaizu, kad trūksta slėgio. Vakuumai, turbinos geometrija. Pirmi dalykai, kuriuos patikrink.

Neprisijungęs dzino

  • Įrašai: 3
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Na geometrija lyg ir vaikšto gerai, dar patikrinsiu kartą, kad būti tikram. Vakuumas aktuatoriaus kojele pakelia iškart iki galo kai užkuri auto. Na, yra įtartinų vietų vakuumo sistemoje kur galėtų traukti orą, reikės pasižiūrėti. Bet man labai įdomu, kodėl audi nevažiuoja visada vienodai, o priklausomai nuo oro tai geriau tai blogiau? Ar galėtų tai būti susiję su kokiu nors davikliu?

Neprisijungęs GintarasGT

  • Įrašai: 763
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
palygink torque limit ir smoke limit ir pamatysi kad maf'as pusgyvis arba oro filtras betononis ir todel sukimo momentas ribojamas na ir dar garantuotai truputi daugiau valgo nei priklauso ;)

Neprisijungęs dzino

  • Įrašai: 3
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Šiaip oro srauto matuoklę pirkau naudota, prieš tai išvis nevažiavo ir pro galinio vaizdo veidrodėlį matėsi tik juodi dūmai. Pardavėjas tikino, kad yra patikrinta ir gera, patikėjau ir pasikeičiau. Situacija kažkiek pagėrėjo, galvojau, kad ne ji kalta. Ryt pažiūrėsiu torque limit ir smoke limit, ką turėčiau pamatyti, kad suprasčiau, kad maf'as kaltas? Na ryja daugiau, nei anksčiau. Ramiai važinėjant apie 9 ltr (mechanika).

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
6 Atsakymai
1568 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Spalio 13, 01:01:55
sukūrė mantelis6280
0 Atsakymai
615 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Spalio 10, 15:02:42
sukūrė only AUDI
gazo lagas

Pradėjo slyder B6

11 Atsakymai
1848 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Balandžio 04, 20:42:12
sukūrė Andrius_834