Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi A4 B6 96kW TDI karterio alsuoklis  (Skaityta 4031 kartus)

Neprisijungęs Vilkius

  • Įrašai: 21
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Audi A4 B6 96kW TDI karterio alsuoklis
« Topic Start: 2013 Spalio 15, 19:43:16 »
Susidūriau su tokia problema, kad kažkaip servaluojasi per tarpines variklio tepalai. Gavau patarimų, kad gali būti užsikišęs karterio alsuoklis ir dėl to per silpniausias vietas veržiasi tepalai. Klausimas kur tas karterio alsuoklis yra?
Automobilis A4 B6 96kW TDI

Neprisijungęs valodze

  • Įrašai: 88
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šilutė
Jeigu jis butu uzsikises turetu buti ir turbinoj tepalo, gali pameginti nusiimti slanga nuo turbinos kur eina i interkuleri ir paziureti

Neprisijungęs aiwaraz1

  • Įrašai: 276
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Utena
Jeigu jis butu uzsikises turetu buti ir turbinoj tepalo, gali pameginti nusiimti slanga nuo turbinos kur eina i interkuleri ir paziureti
idomybes delej toj slangoj visada bus tepalo nors tu ka, jei alsuoklis uzsikises matuokle uzvestam turetu spjaut is lizdo arba atsukus tepalo pilimo dangteli ji ispjaut. o tepalus gali varyti ir der kazkada atlikto prasto remonto arba tiesiog atejo metas ja remontuoti. alsuoklio paskirtis ismesti susidariusi slegi variklio tepalo kameroje arba kitaip sakant po variklio dangteliu
« Paskutinį kartą keitė: 2013 Spalio 15, 22:23:54 sukūrė aiwaraz1 »

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Sitam varikliui alsuolio uzsikisimas negresia, geriau parasyk per kurias butent tarpines sunkiasi, nes be dangtelio ir pazeistos EGR voztuvo membranos, ten daugiau niekur nebega.

Neprisijungęs Vilkius

  • Įrašai: 21
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Per kapota ziurint nesimato nieko, bet is apacios ziurint matosi, kad karterio tarpine siek tiek sunkiasi ir kazkur virsuje variklio, o nuo ten patenka ant kolektoriaus, tai buna jauciasi svylanciu tepalu kvapas. Problema, kad nesimato is kur tiksliai virsuje sunkiasi...

Neprisijungęs Karolis080

  • Įrašai: 5466
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Sitam varikliui alsuolio uzsikisimas negresia, geriau parasyk per kurias butent tarpines sunkiasi, nes be dangtelio ir pazeistos EGR voztuvo membranos, ten daugiau niekur nebega.
Ta membrana keiciama,ar tik su visu egr'u ? :-/

Neprisijungęs Vilkius

  • Įrašai: 21
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Ta membrana keiciama,ar tik su visu egr'u ? :-/
Kur randasi ji, kad patikrinti ar ne per ja man ir leidzia?

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Ta membrana keiciama,ar tik su visu egr'u ? :-/

Tik su visu.
Kur randasi ji, kad patikrinti ar ne per ja man ir leidzia?

Pats EGR ant isiurbimo kolektoriaus, o leidzia sone per skylute . Nuplauk varikli ir tada stebek kur atsiranda, cia lengviausias budas surasti nutekejima.

Neprisijungęs Karolis080

  • Įrašai: 5466
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
 O je  (n) Pas mane jauciu eina per ji...

Neprisijungęs Vilkius

  • Įrašai: 21
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Tik su visu.
Pats EGR ant isiurbimo kolektoriaus, o leidzia sone per skylute . Nuplauk varikli ir tada stebek kur atsiranda, cia lengviausias budas surasti nutekejima.
Nezinau ar cia sutapimas ar ne, bet pas mane slangute nuimta nuo jo ir uzglusinta... Nes kai pajungiu kazkokia vakuumine slangute i ji, tai jis iskart man uzsidaro ir gesina motora... Nezinau ar cia toks sutapimas, kad kazkur dar blogai kazkas yra ar cia gali buti susije?



Slangute dabar nuimta nuo nuotraukoje matomos kaireje esancios dalies.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Slangute nuimta nuo gesinimo voztuvo, reiskias gesinant visa laika susikalatuoja variklis ir uzgesinimas buna negrazus. Sone yra jo atidarymo voztuvas, greiciausiai jis kiauras, todel ir is karto gesina. Pats EGR labai graziai atrodo, nepanasu, kad pro ji leistu.

Neprisijungęs Vilkius

  • Įrašai: 21
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Slangute nuimta nuo gesinimo voztuvo, reiskias gesinant visa laika susikalatuoja variklis ir uzgesinimas buna negrazus. Sone yra jo atidarymo voztuvas, greiciausiai jis kiauras, todel ir is karto gesina. Pats EGR labai graziai atrodo, nepanasu, kad pro ji leistu.
Tai cia kaip pavyzdi paemiau ir idejau, ne mano cia :)
Tai jei tiketi, kad EGR membrana kiaura, tai kurioje puseje ta skylute yra per kuria turetu begti tepalas?

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Kaip nuotrauka yra desineje, bet kai ten leidzia, tai labai gerai matosi, ten viskas buna tepaluose.

Neprisijungęs Karolis080

  • Įrašai: 5466
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Only audi, o galima sitam varikliui ji glusinti, ar negalima ? Kazkas man sake, kad negalima... O kaip kazi istikruju, gal kas bandes yra..

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
O kam ji glusinti? Juk tepala jis leidzia is isiurbimo sistemos, o ne is ismetimo.

Neprisijungęs Karolis080

  • Įrašai: 5466
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
As gal durnai sugalvojau, bet sakau uzglusinus, tai ir is isiurbimo sistemos nebegautu to tepalo ir nebesitepaluotu  :V Nu zodziu, kaip suprantu nesigaus variantas, kad padaryt jog nebeleistu tepalo ir nereiktu keist egr :D

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Uzklijuok ta skylute ir neleis. Vistiek membrana jau pazeista ir egr nelabai dirba.

Neprisijungęs Karolis080

  • Įrašai: 5466
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Kaip ir supratau  (y) dekingas

Neprisijungęs GintarasGT

  • Įrašai: 763
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Kaip ir supratau  (y) dekingas
Nieko tu nesupratai :) ir jokia menbrana ne kaiura! tepalas skverbiasi ne pro menbrana nes ta skylute zemiau menbranos, o uz menbranos tepalo nebuna ir jai menbrana butu kaiura tai tepalas nesiskverbtu, jai ta skylute uzklijuosi tai turbos slegis prasiverzes per susidevejusia voztuvo koto ivore negales iseiti i lauka(tam ta skylute ir padaryta) ir pravers EGR voztuva, (taip nutiko jau ne vienam gudruciui kuris bande isukti medvarzti i ta skylute ir dar, menbrana gali patikrinti siurbdamas ora burna is to "blizgancio grybo" ;)

Neprisijungęs Karolis080

  • Įrašai: 5466
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Nieko tu nesupratai :) ir jokia menbrana ne kaiura! tepalas skverbiasi ne pro menbrana nes ta skylute zemiau menbranos, o uz menbranos tepalo nebuna ir jai menbrana butu kaiura tai tepalas nesiskverbtu, jai ta skylute uzklijuosi tai turbos slegis prasiverzes per susidevejusia voztuvo koto ivore negales iseiti i lauka(tam ta skylute ir padaryta) ir pravers EGR voztuva, (taip nutiko jau ne vienam gudruciui kuris bande isukti medvarzti i ta skylute ir dar, menbrana gali patikrinti siurbdamas ora burna is to "blizgancio grybo" ;)
A tai is kur ant to egro pas mane tada tepalas ? :D Nu siaip maciau bega ciut ir pro tepalo ypilimo angos ta "flansa" tai sakau gal apsuku gauna ir labiau pucia ir ant egro nuo ten pakliuna, na bet labiau panasu, kad egras tepaluojasi is kazkur, nors dabar tu kaip suprantu sakai, kad egras negali tepaluotis... ar vel netaip suprantu ? :D

Neprisijungęs GintarasGT

  • Įrašai: 763
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
A tai is kur ant to egro pas mane tada tepalas ? :D Nu siaip maciau bega ciut ir pro tepalo ypilimo angos ta "flansa" tai sakau gal apsuku gauna ir labiau pucia ir ant egro nuo ten pakliuna, na bet labiau panasu, kad egras tepaluojasi is kazkur, nors dabar tu kaip suprantu sakai, kad egras negali tepaluotis... ar vel netaip suprantu ? :D
vasilijus ivanovicius taip pat nesuprato is kur pas ji uzpakalije plastelinas :D EGRe tepalo nera, jo visada truputi buna isiurbimo kolektoriuje ir tai normalu jei ne puse kibiro jo ten buna, bet kai issidevi egr voztuvo koto ivore tada pro ja skverbiasi oras is isiurbimo kolektoriaus taip pat ir tepalas kuris buna kolektoriuje, o ta skylute padaryta butent tam prasiskverbusiam oriu pasisalinti, jai nebutu tos skylutes tai oras patektu po menbrana ir pravertu voztuva ;)

Neprisijungęs Karolis080

  • Įrašai: 5466
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Tai to pasekoje, kad nieko nebutu ir visi butu laimingi, uzglusinu egr'a ir fsio ? Ta prasme ikalu tarpines aklinas tarp isiurbimo ir ismetimo koliko i fsio ?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
3 Atsakymai
8696 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Vasario 12, 14:49:58
sukūrė adrian
2 Atsakymai
1223 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Gegužės 16, 07:37:55
sukūrė only AUDI
0 Atsakymai
1325 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Kovo 12, 07:33:07
sukūrė niekas