Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi a4 2l tdi 103kw dingo trauka  (Skaityta 1578 kartus)

Neprisijungęs Pauliusz442

  • Įrašai: 1
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Audi a4 2l tdi 103kw dingo trauka
« Topic Start: 2019 Rugpjūčio 11, 16:19:58 »
Sveiki,  gal kam teko susidurti ir žino kas galetu buti? Biskeli pagazavau  pirmais begias mašiniuką tai iš pradžių pradėjo trūkčioti poto pradėjo mirksėti pakaitinimo žvakių lempute ir dingo trauka užgesinau vel užkūriau i  kuo puikiausiai buvo tik nežinia ar ilgam  audi a4 2007 metų 2l 103kw

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
24 Atsakymai
3952 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Sausio 29, 17:09:06
sukūrė Grochnutas
11 Atsakymai
2956 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Birželio 30, 18:22:34
sukūrė mindziux
10 Atsakymai
10031 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Sausio 03, 22:59:32
sukūrė Bulka3000