Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi a4 1,9 tdi siurblio beda  (Skaityta 5830 kartus)

Neprisijungęs Justas.

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 4387
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: siurblio beda
« Atsakymas #25: 2010 Rugsėjo 29, 22:46:51 »
Žvakių pašildymo lemputė informuoja apie kažkokią klaidą, sėdinčią ecu. Jokių fiškių neatjunginėjai?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
27 Atsakymai
4625 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Gruodžio 09, 20:51:56
sukūrė almantasTT
1 Atsakymai
2666 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Sausio 18, 23:31:50
sukūrė jaunelis
4 Atsakymai
3165 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Kovo 05, 06:36:28
sukūrė uztenka