Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: AUDI 100 C3 1991m. (leistaranke) 2.0 tdi ryja tepalus  (Skaityta 1388 kartus)

Neprisijungęs polas20

  • Įrašai: 2
    • Žiūrėti profilį
Sveiki,iskilo man problemele,mano audine ryja tepalus ir dumina kaip trys kamazai :) ,meta balta duma ir 100km kazkur dingsta 2l. tepalo,ziurejau karteri,tai nekiauras,tepalo niekur neleidzia,manau problema paciame variklyje,variklio kompresija tikrai gera.Gal kas nors ka nors galite papasakoti,kokia cia beda man gali buti?

Dekui uz informacija

Neprisijungęs Sintetic

  • Įrašai: 2712
    • Žiūrėti profilį
visu pirma pas ileistarankes 2.0 tdinebuvo, manu bus ziedams ragas. turejau tokia

Neprisijungęs polas20

  • Įrašai: 2
    • Žiūrėti profilį
tiksliai nzn ar td ar tdi,bent jau prie turbinos stovi maziukas radiatorius,ir turi berods 74kw galios

Neprisijungęs 38rus

  • Įrašai: 39
    • Žiūrėti profilį
Na tai pas tave turbo dyzelis su intercooleriu, bet ne tdi :) Labai panasu i ziedus  (+)

Neprisijungęs Farmeris

  • Įrašai: 235
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
tiksliai nzn ar td ar tdi,bent jau prie turbinos stovi maziukas radiatorius,ir turi berods 74kw galios
  ten ne interkuleris o tepalo aušinimo radiatorius.. ;)

Neprisijungęs algirdask

  • Įrašai: 204
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kėdainiai
turbina greiciausiai, ivores nuejo saibom, arba ziedai

Neprisijungęs Sintetic

  • Įrašai: 2712
    • Žiūrėti profilį
kazin ar per turba gali ant 100 km iseiti 2l tepalo.... ziedai bus

Neprisijungęs 38rus

  • Įrašai: 39
    • Žiūrėti profilį
Esu mates Golf III, su parejusia turba, tai gerai uzmynus per glusaka spjaudesi tepalu, tai per turbina gali labai daug iseit  (+)

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
http://www.youtube.com/watch?v=M-pxsViKF88 va ir taip su parejusia turbina buna, kadangi bus nesupratusiu ir nepaskaiciusiu, tai ten komentaruose parasyta, kaip per turbina karstas tepalas patenka i isiurbimo kolektoriu ir nors ir istrauktas raktelis is spinutes ir nepaduodamas dyzelis is bako, bet variklis vis tiek dirba tepalu :-]

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
59 Atsakymai
7711 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Gegužės 14, 15:21:39
sukūrė abc
10 Atsakymai
2162 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Kovo 22, 08:25:09
sukūrė Minde
19 Atsakymai
1782 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Gruodžio 08, 16:54:06
sukūrė Evka