nieko gero nematau ka nupirkt.. o su šita jau apsiprates žinau kad jei nieko nėra blogo, ir šiaip norėjos ka nors išskirtinio padaryt

tai kaip ten su tuo 74kw variantu, kiek is jo galima gimdyt asilų kad nereiktu visokiu pusašiu su dėžėm keitinet?

ir kad užtektu idet nuo 96kw modelio sankaba

ir kaip tos golfinės 110kw turbinos? gal i tokia labiau verta žiūrėt? nes manau nereikėtu tiek perkonstruot..
