Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: ABS ir ESP  (Skaityta 990 kartus)

Neprisijungęs Vaska

  • Įrašai: 21
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Marijampolė
ABS ir ESP
« Topic Start: 2014 Birželio 14, 20:42:45 »
Sveiki po dirzu keitimo skydelyje pradejo degt esp ir abs nu buna uzsidega uzgesta kiek radau info kad gali but del degimo ar tiesa ? :) nesupykit labai zinau temu buwo daug siuo klausimu.

Diagnostika rode engine speed sensor kitaip alkuninio veleno daviklis pakeistas bet problema isliko..
« Paskutinį kartą keitė: 2014 Birželio 14, 20:45:46 sukūrė Vaska »