Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: a6 (c5) 2.5TDI 110kw V6 problemos su trauka  (Skaityta 21505 kartus)

Neprisijungęs vytoksas

  • Įrašai: 1321
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Atsuk kumsteli, tada matysi padile ar ne. Maziau imk i galva del tokiu smulkmenu :)

Neprisijungęs wooxeriux

  • Įrašai: 248
    • Žiūrėti profilį
Tu net neikerti kaip man sahta dega kaip as noriu ja sutvarkyt isvalyt turbina,variklio apsaugas viska uzsidet ir apatine dirzu apsauga,bet pirma reikia pas meistra nuvaryt o tas uzsitrumpines su nissanu o daugiau nera kam paduot jos nes visi zali pagrinde net kuro filtro nesugebejo pakeist pasirodo ora gaudo... Tvarkys tepalo begima aplink dangtelius tada matysim velenelius jeigu labai geri tai uzsiliks pas mane ir gaus daug dovanu kai pinigu atliekamu bus o jeigu ne tai i marces tures eit,kad ir kaip man ji patiktu...   ff

Neprisijungęs vytoksas

  • Įrašai: 1321
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Visos apsaugos ir plastmases vaziavimo komforto nedades :) geriau i svarbesnius dalykus lt investuotum, o ne i auto ;)

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Visos apsaugos ir plastmases vaziavimo komforto nedades :) geriau i svarbesnius dalykus lt investuotum, o ne i auto ;)
Moterį? :D

Neprisijungęs vytoksas

  • Įrašai: 1321
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Nebutinai į vieną, galima į daugelį moterų (aa)

Neprisijungęs wooxeriux

  • Įrašai: 248
    • Žiūrėti profilį
Jaunas esu,moteri turiu kolkas dar nereikia investuot i ja lt :D

Neprisijungęs andriuskins

  • Įrašai: 706
    • Žiūrėti profilį
ta fishke,gal is priesrukiniu zibintu? (!?)

Neprisijungęs wooxeriux

  • Įrašai: 248
    • Žiūrėti profilį
Pr zibintai veikia  :V ta fyske nezinau is kur kaip minejo kazkas greiciausiai bus atliekama...
O dabar del turbinos geometrijos sendien buvo turbina istraukta,bet neisejo jos skelti pusiau nes prisigaudzius rudziu ir dabar mirksta stabdziu skysyje... Pastebejom,kad vakuminis voztuvas geras,turbinos geometrija kibus buvo stipriai su rankom neina jos pasukioti per ta skyviuka su rakciuku vos vos pasukiot ejo... Bet praputus su rudziu nuemeju suodziai isplauke ir pradejo labai gerai vaikscioti dabar laukiu rytojaus tikiuosi pasiseks isskirti turbina...

Neprisijungęs vytoksas

  • Įrašai: 1321
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Gal pencininkas vazinejas, reikia dazniau apsuku duot varikliui, nes po to visai numirs ;)

Neprisijungęs andriuskins

  • Įrašai: 706
    • Žiūrėti profilį
tliekamu fishkiu neturi buti :) kaskas nepajungta,o man labai svieciasi kad cia priesrukiniu lempu laidas :))))

Neprisijungęs wooxeriux

  • Įrašai: 248
    • Žiūrėti profilį
Gal pencininkas vazinejas, reikia dazniau apsuku duot varikliui, nes po to visai numirs ;)
Nu zinok as ja paskriaudziu :D pagal buvusi auto savininka irgi nepasakyciau,kad vazinejo kaip pencininkas

Neprisijungęs wooxeriux

  • Įrašai: 248
    • Žiūrėti profilį
tliekamu fishkiu neturi buti :) kaskas nepajungta,o man labai svieciasi kad cia priesrukiniu lempu laidas :))))
Nu ne vienas zmogus yra minejas,kad buna tokiu fyskiu kiti sake,kad nuo variklio pagalves gali buti.. Tikrai ne nuo prierukiniu nes buferis jau ne pirma karta buvo nuimtas.. Bet rodo istikro man dacikas,kad priesrukine lempute perdegus ir brems light raso nors visos lemputes veikia ciki piki :)

Neprisijungęs judas1256

  • Įrašai: 691
    • Žiūrėti profilį
sita tem reiketu pervadinti i "wooxeriux garazas"

Neprisijungęs andriuskins

  • Įrašai: 706
    • Žiūrėti profilį
pagalviu netokia fishke,ir jei butu nuimta nuo pagalves tau variklis klaida rodytu,esu girdejes kad i servisini rezima net meta.
Be to perdegusiu priesrukiniu lempuciu nerodo kompas :D

P.S reiktu pervadinti i woveriux problemos :D

Neprisijungęs Zaudi

  • Įrašai: 4774
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
sita tem reiketu pervadinti i "wooxeriux garazas"
cia jau tikrai :-] :-] :-] tema sukurta kovo 8 jau kaip ir puse metu o tau vien bedos :O senu kaip ir suprantu nesutvarkai tik vis naujos lenda arba pats prisigalvoji?

Neprisijungęs wooxeriux

  • Įrašai: 248
    • Žiūrėti profilį
pagalviu netokia fishke,ir jei butu nuimta nuo pagalves tau variklis klaida rodytu,esu girdejes kad i servisini rezima net meta.
Be to perdegusiu priesrukiniu lempuciu nerodo kompas :D

P.S reiktu pervadinti i woveriux problemos :D
Pavartyk audi knyga jeigu turi a6 arba a8 ar a4 tai rodo lempute su kryziuku tai reiskiasi,kad priesrukine lempute perdegus... Ir raso brems light tai cia stabdziu sviesa ar cia prie to pacio nezinau.. Bet visos lempos lemputes dega... Susitvarkiau turbina isvalyta tik jokio didelio efekto nepasijuto. Greiciausiai as pats daugiau isigalvoju...

Neprisijungęs andriuskins

  • Įrašai: 706
    • Žiūrėti profilį
Brems licht (arba stabdziu simbolis su lempute) - stabdziu lemputes
Lemputes simbolis - artimosios ir galiniai gabaritai

Neprisijungęs wooxeriux

  • Įrašai: 248
    • Žiūrėti profilį
Nu tvarkoj,tai pas mane viskas veikia bet OK nemeta rodo tas nesamones..

Neprisijungęs andriuskins

  • Įrašai: 706
    • Žiūrėti profilį
kaskur nera kontakto ir dega,pas mane taip pat buvo,tikrinau visas lemputes,ir nebedega.

Neprisijungęs Fau880

  • Įrašai: 227
    • Žiūrėti profilį
Ieskosim kas nekontaktuoja :)

Neprisijungęs wooxeriux

  • Įrašai: 248
    • Žiūrėti profilį
Pas tave irgi meta kazka panasaus?

Neprisijungęs Fau880

  • Įrašai: 227
    • Žiūrėti profilį
Taip,meta ruchlampe logo tipa ar kaip ten toj knygoj parasyta.

Neprisijungęs Fau880

  • Įrašai: 227
    • Žiūrėti profilį
Ir be to pas mane irgi su ta trauka kazkas ne to... Jauciasi lagas nuo 1500rmp greit uzkyla po to nuo ju iki 3000rmp LAAAAG! ir po to jauciasi,kad turbina savo daba dirba..

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8 Atsakymai
1792 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Birželio 27, 14:59:14
sukūrė arunas_307
10 Atsakymai
2167 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Spalio 18, 03:09:15
sukūrė zygis1992
2 Atsakymai
1936 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2018 Sausio 18, 16:11:35
sukūrė dusupuse