Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: a6(c5) 2.5tdi 110kw Staiga visiskai dingsta trauka  (Skaityta 9703 kartus)

Neprisijungęs Obščiako Vadovas

  • Banned!
  • Įrašai: 7131
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Kompas nerode klaidos, todel nieko ir nesurado...ismesti  pinigai..
tuoj ateis dede Bajoras, ir paaskins, kad KLAIDU NUSKAITYMAS NERA DIAGNOSTIKA. YRA DAR GYVI PARAMETRAI IR JU STEBEJIMAS  ;)

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Na tau siūlė diagnostiką pasidaryti, o ne klaidas nuskaityti...

P.s. Ramzi, kol rašiau, tu mane aplenkei :-] :-] :-] :-]

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Vakar irgi vos nenukritau, kai pamačiau, kaip mūsų kaime vienas rimtesnių dyzelistų OSM testuoja :-] :-] :-] Sakau, broli, gal tu man duok raktelius ir aš varau jau :-]

Neprisijungęs Obščiako Vadovas

  • Banned!
  • Įrašai: 7131
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Vakar irgi vos nenukritau, kai pamačiau, kaip mūsų kaime vienas rimtesnių dyzelistų OSM testuoja :-] :-] :-] Sakau, broli, gal tu man duok raktelius ir aš varau jau :-]
pasakok

Neprisijungęs Obščiako Vadovas

  • Banned!
  • Įrašai: 7131
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Na tau siūlė diagnostiką pasidaryti, o ne klaidas nuskaityti...

P.s. Ramzi, kol rašiau, tu mane aplenkei :-] :-] :-] :-]
buvau parases, kad nesamone jei oro nera o turba pucia, o jis vis "diagnostika nieko nerodo...."

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Vakar irgi vos nenukritau, kai pamačiau, kaip mūsų kaime vienas rimtesnių dyzelistų OSM testuoja :-] :-] :-] Sakau, broli, gal tu man duok raktelius ir aš varau jau :-]
pasakok

Gazuoja ant laisvų ir sako, kad "tau nerenka matuoklis". Blin avinai sakau, kas taip matuoja osm darbą, tai mane asilu išvadino, tipo kaip jie savo stacionarą pajungs važiuojančiam :-]
Tetos zafirai pradėjo čekas mirksėti, o pats neturiu su kuo pasijungti, tai teko pas stebuklarankius minti.

Neprisijungęs Obščiako Vadovas

  • Banned!
  • Įrašai: 7131
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Vakar irgi vos nenukritau, kai pamačiau, kaip mūsų kaime vienas rimtesnių dyzelistų OSM testuoja :-] :-] :-] Sakau, broli, gal tu man duok raktelius ir aš varau jau :-]
pasakok

, tipo kaip jie savo stacionarą pajungs važiuojančiam :-]
.

rimtas argumentas gi  :D

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Kraupu darosi žiūrint iš šono, kaip jie diagnostikas daro. Pasatą tokį turėjo dar jie, sakau logus darėt ar taip iš lempos, tai irgi nesuprastas man regis likau. Kaito ausys vėliau labai, jaučiu ilgai važiavo po to, kai išvažiavau nebaigęs seanso iki galo :D

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Turbinų darbo kreives ir sugeba stovinčiai mašinai analizuoti (z)
OSM lygiai taip pat... Ir kaip nekeista tai iš rimtų įstaigų ateina tokios istorijos per klientus.
Tik va pasiteisinimas tas pats: įranga brangi, šūstra, o va kai reik viską pažiūrėti ir šnipštas...

Neprisijungęs Obščiako Vadovas

  • Banned!
  • Įrašai: 7131
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Matai, Rycka, irangos krutumas tiesiogiai proporcingas diagnostikoskainai ir atvirksciai proporcingas jos kokybei. Na tai ka dabar daryt tam meistreliui kur Evaldui OSM tikrino jei jis negali vaziuot su ja? jei nagali, o vietoje ziurint netraukia ji, tai vadinasi jai.  Bet ju iranga kruta, kietai atrodo. o kai pas mane tarkim senukas suskaldytas IBM T4, be laido neveikia, ir dar VAG laidigalis, kur visi mano, kad cia tik fyske. tai man iki ju krutumo ir kainu toli toli...

Neprisijungęs Mjey

  • Įrašai: 34
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Sveiki. Gal kas nors gali pasiūlyti kur atlikti diagnostiką vilniuje (gerą), Audi A6 2.5 tdi 110kw, mašina netraukia du kartus dariau diagnostiką, o man pasako, kad viskas ok. Nors auto tai traukia tai netraukia.
Daug kas sako pasidaryk gerą diagnostiką, o kur, kas gali rekomenduoti.
Dėkui.

Neprisijungęs vytoksas

  • Įrašai: 1321
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Vln galiu padet, bent parasyk kokiam mieste ieskai

Neprisijungęs Fau880

  • Įrašai: 227
    • Žiūrėti profilį
Kraupu darosi žiūrint iš šono, kaip jie diagnostikas daro. Pasatą tokį turėjo dar jie, sakau logus darėt ar taip iš lempos, tai irgi nesuprastas man regis likau. Kaito ausys vėliau labai, jaučiu ilgai važiavo po to, kai išvažiavau nebaigęs seanso iki galo :D
O apie ka ir buvo kalbeta.. Dabar isitikinai kokiu veju prisiziuri nuvazeves? Laiko save sustrais viskas tik naujause geriausia tipo pas juos pas kitus sudas o nieko nepadaro net nesuvokia kas yra diagnostika..

Neprisijungęs Fau880

  • Įrašai: 227
    • Žiūrėti profilį
Vln galiu padet, bent parasyk kokiam mieste ieskai
Vilniuj zmogus sako :D

Neprisijungęs vytoksas

  • Įrašai: 1321
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Vln galiu padet, bent parasyk kokiam mieste ieskai
Vilniuj zmogus sako :D
Pusiau miegodamas buvau neatidus :D

Neprisijungęs Mjey

  • Įrašai: 34
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Teisingai Vilniuje.  :)
 Reikalingas žmogus toks kuris jau sisiduręs su panašiomis problemomis. Kaip pavyzdį galiu pasakyt, kad forume rašo "kaip vaikšto turbinos geometrija, turi atjungus vakumo šlangą nusileisti žemyn" aš pats pasižiūrėjau nu lyg vaikšto, tačiau nesu tikras ar taip turibūti nes su nuimta šlanga pirštais jos įspausti negaliu, gal taip turi būti.?
 Darė "diagnostiką" įjungė degimą 7 min praskanavo ir sako viskas ok. Blemba netikiu.
Tai vat reikia pagalbos :) Jeigu Vytoksas gali tai būt gerai gaut kontaktus.
Dėkui.
 

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Geriausia diagnostikų frazė - jei įkišu fiškę į lizdą, nepriklausomai, ką rasiu, vistiek kaina min 50lt :-]

Neprisijungęs no one

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 4483
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Geriausia diagnostikų frazė - jei įkišu fiškę į lizdą, nepriklausomai, ką rasiu, vistiek kaina min 50lt :-]
Seip priklauso kokios paslaugos prasai, ar ikisimo ar problemos nustatymo su logisku paaiskinimu, kad yra kazkokia klaida tai nieko nereiskia. Tada arba jau diagnostikos nedaro arba jeigu supranta pasako viska tvarkingai.
Audi V8 4.2 MT 93m.  Audi coupe quattro 2.1T MT 86m. Subaru forester 2.5XT MT 04m.
4.2 servisas www.Remontocentras.lt  tel. Nr 8-37-206767 (darbo laikas 9-18val d.d.)

Neprisijungęs Mjey

  • Įrašai: 34
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Įsivaizduioju taip: daroma diagnostika ar kitokia patikra kurios metu nustatoma, kad pvz neveikia arba blogai veikia N75 vožtuvas (apie tokį skaičiau , kad jis gali įtakoti trauką, :)), ir pasako jį reikia keisti ar pradžiai pasitikrint vakumines šlangeles. Arba nustato , kad nedapučia turbina, ar pan.... Nuskaityti klaidas taip pat reikia, tačiau gerai būtų ir jų išaiškinimas :)

Neprisijungęs andriuskins

  • Įrašai: 706
    • Žiūrėti profilį
Klaidas nuskaityti ir paskutinis gali,kuris turi obd ir laptopa. Paaiskinimas ju jau kitas reikalas :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
3 Atsakymai
1256 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Liepos 01, 17:15:50
sukūrė skirminas
8 Atsakymai
1792 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Birželio 27, 14:59:14
sukūrė arunas_307
4 Atsakymai
1169 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Gruodžio 28, 00:48:20
sukūrė aidixas