Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A4 1.9tdi 81kw kuro siurblio kuro norma  (Skaityta 20387 kartus)

Neprisijungęs ExiS

  • Įrašai: 845
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
A4 1.9tdi 81kw kuro siurblio kuro norma
« Topic Start: 2010 Sausio 22, 13:33:02 »
sveiki, gal kas turit zinynu, kur butu nurodyta esant atitinkamai temperaturai privaloma kuro norma? pvz 60C- 2.6; 80C- 3.2 ir pan.
Aciu uz atsakymus

Neprisijungęs Minde

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4116
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
reguliuojasi tik siltam motorui. apie 4 norma yra, jei maziau nei 2 ar daugiau nei 7 tai jau nekas

Neprisijungęs ExiS

  • Įrašai: 845
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Noreciau suzinoti kokia turetu buti prie 60C ar tai prie ~90C tiksliau, nes nezinau kokia turi buti ishtikro, speju gal buvo bloga anksciau nustatyta - seno savininko, nes trukciojimas yra masinos, tai manau del kuro normos, nes cia vienam kolegai is forumo kaip tik del blogos kuro normos masina trukciojo prie atitinkamu apsuku vaziuojant.

Neprisijungęs Minde

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4116
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
ne,cia ne kuro norma kalta :)

Neprisijungęs ExiS

  • Įrašai: 845
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
zinau, prisiskaites daug priezasciu, nuo el dalies siurblio iki purkstuku ir kompu keitymo  (!?)
Bet dabar noriu pabandyt pasistatyt gamiklishka kuro norma kuri yra nurodyta, ir paziuret ar trukciojimas dings, nes kolegai liktais dingo  :V

Neprisijungęs Veil

  • Įrašai: 2187
    • Žiūrėti profilį
ribos 3-9mg, Mindezas tau pasake kad 4 norma, siaip 3-7 OK butu. Ner kitokiu "gamykliniu". Tu pirma pasakyk kokia pas tave prie 90C.

Neprisijungęs ExiS

  • Įrašai: 845
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
prie 60 apie 2,6..

Neprisijungęs Minde

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4116
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
nesuprantu,ka pas tave termostatas neveikia kad negali uzkaitint iki 90
niekas netikrina tokiu dalyku prie tarpines temp

Neprisijungęs ExiS

  • Įrašai: 845
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
ziema, sunku uzkaitint.. o siaip tai termostatas veikia, tik vistiek apie 14km pravaziuoji kol uzsila iki ~86, daugiau nesila nekaip...
o kai keiciau tarpines ir nueminejau parodymus, tai masina jau buvo atvesusi iki 60..

tai jei tau nesunku, gali pasakyt ar cia normali kuro norma, ar per maza? atsizvelgiant i proporcijas silant varikliui

Neprisijungęs Veil

  • Įrašai: 2187
    • Žiūrėti profilį
ziema, sunku uzkaitint.. o siaip tai termostatas veikia, tik vistiek apie 14km pravaziuoji kol uzsila iki ~86, daugiau nesila nekaip...
o kai keiciau tarpines ir nueminejau parodymus, tai masina jau buvo atvesusi iki 60..

tai jei tau nesunku, gali pasakyt ar cia normali kuro norma, ar per maza? atsizvelgiant i proporcijas silant varikliui


negi is konteksto zinuciu neina suprast, kad tai kiekvienam varikliui individualiai, priklausomai nuo susidevejimo ir kt parametru, kiekvienas variklis skirtingai lygina savo darba reguliuodamas kuro norma. Galutine norma tik prie darbines temperaturos.

Neprisijungęs ExiS

  • Įrašai: 845
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Aciu uz atsakymus !

Neprisijungęs Darius44

  • Įrašai: 316
    • Žiūrėti profilį
Idomu kaip tau sekesi Exis?

Neprisijungęs juozasu

  • Įrašai: 780
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Jonava
prie 60 apie 2,6..

Man 6 mg pastatė. Tai šiek tiek sumažėjo trūkčiojimas važiuojant nominaliom apsukom (apie 2000) kai buvo per viduriuką 5 mg.. Dabar trūkčiojimas perėjo į žemesnes (1500-1700) apsukas.
Citata
siaip 3-7 OK butu.

Va, įdomu jeigu dar sumažinčiau iki 7 mg, gal išvis beveik nejausčiau (Jei pereitų į 1200, tokiomis juk nevažinėju)... būtų super. Tik gal sunkiau kursis žiemą?

Neprisijungęs Veil

  • Įrašai: 2187
    • Žiūrėti profilį
prie 60 apie 2,6..

Man 6 mg pastatė. Tai šiek tiek sumažėjo trūkčiojimas važiuojant nominaliom apsukom (apie 2000) kai buvo per viduriuką 5 mg.. Dabar trūkčiojimas perėjo į žemesnes (1500-1700) apsukas.
Citata
siaip 3-7 OK butu.

Va, įdomu jeigu dar sumažinčiau iki 7 mg, gal išvis beveik nejausčiau (Jei pereitų į 1200, tokiomis juk nevažinėju)... būtų super. Tik gal sunkiau kursis žiemą?

mazink, rasi riba kai sanaudos prades didet nuo per mazo kuro kiekio. Be to, kuo mazesne norma, tuo variklis dirbdamas laisvom turi maziau jegos, jo darbui itaka daro kiekvienas ijungtas galingesnis elektros itaisas (lango sildymas, peciukas ir pan), arba kondicionieriaus kompresorius, susipurto daugiau ir pan, tikrai nemalonu su tokiu vazinet. Kuo norma didesne (x mg mazesnis), tuo variklis stabiliau dirba, staigesnis vaziuojant. Normalus intervalas 4-5,5 mg.
Zaidimas su kuro norma gesinant kitus gedimus, nera sprendimo budas.
Ir neisvedinejam teoriju apie kurimasi ziema, tam yra kitas parametras - starting inj quantity.
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Vasario 05, 13:39:04 sukūrė Veil »

Neprisijungęs juozasu

  • Įrašai: 780
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Jonava
Kai nusipirksiu VAG-COM'ą tada galėsiu paeksperimentuoti :).

Tai kaip supratau dėl užkūrimo neturėtų būti problemų?

O galingų prietaisų nenaudoju. Lango pakaitinimą jungiu tik kai važiuoju.

Šiaip su 6 mg jis turi pakankamai jėgos. Iš vietos  galiu laisvai pradėti važiuoti nespausdamas akceleratoriaus pedalo.

Neprisijungęs Veil

  • Įrašai: 2187
    • Žiūrėti profilį
ne apie tokia jega sneku, pamatytum pasidares 4mg ar maziau ir po to 7.

Neprisijungęs juozasu

  • Įrašai: 780
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Jonava
ne apie tokia jega sneku, pamatytum pasidares 4mg ar maziau ir po to 7.
O kas būna neigiamo, kai per didelė? pvz., 2-2,6 mg (kaip pas temos autorių)?

Neprisijungęs juozasu

  • Įrašai: 780
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Jonava
ne apie tokia jega sneku, pamatytum pasidares 4mg ar maziau ir po to 7.

Buvau ir 12 mg/str pasidaręs. Gal man pasivaideno, bet variklis tyliau/svelniau pradėjo dirbti. Buvau ir 3-3.6 mg/str pasidaręs, tada labai trūkčiojimas sustiprėjo ties tam tikra apkrova :(

Tiesa, labai priklauso nuo kuro normos, kiek apsisukimų reikia sukti starterį. Jau prie 12 mg ilgai reikėjo sukti, kol užsikūrė, nors variklis dar buvo šiltas. Prie 3.6 mg/str, labai greitai "užkabina".

Neprisijungęs juozasu

  • Įrašai: 780
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Jonava
Ir neisvedinejam teoriju apie kurimasi ziema, tam yra kitas parametras - starting inj quantity.

Ar jį galima per VAG-COM paderinti? Nes kaip minėjau, prie didesnės kuro normos, man  akivaizdžiai geriau vedasi. Tai įsitikinau ne teoriškai, o praktiškai.

Neprisijungęs juozasu

  • Įrašai: 780
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Jonava
Ir neisvedinejam teoriju apie kurimasi ziema, tam yra kitas parametras - starting inj quantity.

Ar jį galima per VAG-COM paderinti? Nes kaip minėjau, prie didesnės kuro normos, man  akivaizdžiai geriau vedasi. Tai įsitikinau ne teoriškai, o praktiškai.

Jau radau:

Channel 5: starting conditions

    * Though undocumented, this channel effects the injected quantity the ECU allows when starting.
    * You may want to experiment with it as a temporary fix for bad-start problems

Tik nežinau ar tą skaičiuką reikia didinti ar mažinti, norint pakelti normą. Neradau informacijos. Rašo "eksperimentuok" :)
Dabar nustatyta 128. Keičiasi nuo 108 iki 132.

Neprisijungęs Nepatyres

  • Įrašai: 118
    • Žiūrėti profilį
ne apie tokia jega sneku, pamatytum pasidares 4mg ar maziau ir po to 7.
O kas būna neigiamo, kai per didelė? pvz., 2-2,6 mg (kaip pas temos autorių)?

pas mane 2.2 mg buvo (1.9tdi 1z 66kw), nieko neigiamo, nes cia dar normos ribose (norma 2-9 mg), be abejo kiekvienai masinai individualiai reikia ziuret

Neprisijungęs Veil

  • Įrašai: 2187
    • Žiūrėti profilį
ne apie tokia jega sneku, pamatytum pasidares 4mg ar maziau ir po to 7.
O kas būna neigiamo, kai per didelė? pvz., 2-2,6 mg (kaip pas temos autorių)?

pas mane 2.2 mg buvo (1.9tdi 1z 66kw), nieko neigiamo, nes cia dar normos ribose (norma 2-9 mg), be abejo kiekvienai masinai individualiai reikia ziuret

svarbiausiai zinot kas darosi kai norma arteja prie 2 arba prie 9, ir tada logiska lieka pasilikti kuro norma 3-6mg ribose.

Neprisijungęs Wicioks

  • Įrašai: 169
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Ir neisvedinejam teoriju apie kurimasi ziema, tam yra kitas parametras - starting inj quantity.

Ar jį galima per VAG-COM paderinti? Nes kaip minėjau, prie didesnės kuro normos, man  akivaizdžiai geriau vedasi. Tai įsitikinau ne teoriškai, o praktiškai.

Jau radau:

Channel 5: starting conditions

    * Though undocumented, this channel effects the injected quantity the ECU allows when starting.
    * You may want to experiment with it as a temporary fix for bad-start problems

Tik nežinau ar tą skaičiuką reikia didinti ar mažinti, norint pakelti normą. Neradau informacijos. Rašo "eksperimentuok" :)
Dabar nustatyta 128. Keičiasi nuo 108 iki 132.


Va butu ir man idomu kaip tuos parametrus keisti.
Siuo metu starting inj quantity yra 27.3 mg/str, o atual start of injection 0.8 ATDC

Neprisijungęs Minde

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4116
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
jei apie v6 kalbam tu pradziai prisilogink prie jo :)

Neprisijungęs wjd

  • Įrašai: 276
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
o koks turetu buti 2.5 tdi v6 startinis kuro kiekis normos ribose?  Kuriam kanale jis reguliojasi? ar ji padidinus palengvetu masinos uzvedimas?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
6 Atsakymai
2113 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Vasario 16, 19:43:05
sukūrė eley
6 Atsakymai
6854 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Gegužės 17, 18:52:35
sukūrė aegis
2 Atsakymai
1698 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Gegužės 22, 21:22:14
sukūrė aegis