Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: a4 1.9tdi 66kw kartais salta gerai dirba,kartais blogai.  (Skaityta 3318 kartus)

Neprisijungęs Luidzi

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sveiki visi :)
Beda tokia.Ryte uzsikurus apie 10s dirba gerai,po 10 s prasideda kratymai,ismeta nemazai baltu dumu iki kol variklis nesusyla.Kartais ryte uzsikurus nera jokio dumelio,nera tada ir jokiu kratymosi....Kur  cia gali buti problema? Paieska bandziau ieskotis,bet nieko panasaus neradau ;/ Labai aciu uz atsakymus.
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Birželio 12, 11:43:18 sukūrė Leopoldas »

Neprisijungęs Artas

  • Įrašai: 246
    • Žiūrėti profilį
pas bratka buvo panasus variantas tai pakeitem 1 purkstuka ir pasitaise :)o tavo atveju tai pamegink kai purtosi atleisti nuo purkstuku vamzdelius paeiliui ir zek ar kas pasikeis jei pageres tai purkstukas bus.... pas bratka taip patikrinom :)

Neprisijungęs garazasTDI

  • Įrašai: 1484
    • Žiūrėti profilį
metai kilowatai ?

Neprisijungęs Luidzi

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
1996m 66kw.
Jeigu butu kaltas purkstukas,ar neturetu tik uzsikurus prasidet drebejimai,gi jinai dar ir padirba graziai apie 10s? ar cia kaip tie purkstukai veikia?  :/ Ir kaip paaiskinti,kad kartais dirba gerai? Pagalvociau ir as,kad purkstukai myza,bet tuomet turetu iskart uzsikurus blogai dirbt  :/ Arba kazko as nesuprantu.Aciu jums,kad padedat  :)

Neprisijungęs ZuluDrag

  • Įrašai: 285
    • Žiūrėti profilį
Vienas is variantu, jog kuro sistema gaudo ora. Jei paemimo sietelis bake pakankamai uzsikimses, gali gaudyt nevisada...
Labai gerai matosi ar yra oro, kai padavimo zarneles pajungtos permatomos.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
1996m 66kw.
Jeigu butu kaltas purkstukas,ar neturetu tik uzsikurus prasidet drebejimai,gi jinai dar ir padirba graziai apie 10s? ar cia kaip tie purkstukai veikia?  :/ Ir kaip paaiskinti,kad kartais dirba gerai? Pagalvociau ir as,kad purkstukai myza,bet tuomet turetu iskart uzsikurus blogai dirbt  :/ Arba kazko as nesuprantu.Aciu jums,kad padedat  :)

Kaip ir galimas variantas purkstukai, nes dar tiek laiko dirba pasildymo zvakes uzkurus ir jei , kad ir myza purkstukas lengviau kura uzdegti, paskui pasildymas atsijungia ir prasideda nesamones.

Neprisijungęs Luidzi

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Pas mane permatoma zarnele,kaip uzsikursiu paziuresiu ar su oru eina kuras,aciu uz patarima  :)

Na o del purkstuku,supratau minti,bet tai tada kodel masina kartais vizgi gerai dirba salta? dabar nakti buna minusas,taigi ryte einant kurti buna kaip ir visada apie .0 arba +1 tai ganetinai salta,kad bunant blogam purkstukui masina gerai dirbtu argi netiesa sakau?pavyzdziui vakar atejau ryte,purkst uzsikure ir dirba nuo 1 sekundziu gerai ir jokiu dumu ir kratymu. Atleiskit,jeigu atrodo durni klausimai,dar jaunas ir neviska taip gerai suprantu.Del oro paziuresiu kada tik galima bus.aciu dar kart uz patarimus

Neprisijungęs juozasu

  • Įrašai: 780
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Jonava
Sveiki,

Siekiant nekurti naujos temos, (man irgi kartais dirba gerai kartais purtosi variklis, dreba):

Audi B4 1994m; 1.9 TDI

lyg be jokios priežasties pradėjo vibruoti variklis, kai padirbo kokį pusvalandį laisva eiga.

buvo atlikta diagnostika, tai nepatiko ka rodo 4 grupe:

LOG-01-004-xstart.CSV - 1.8 Kb

Ką čia reiktų tikrinti ar pakeisti? Buvo ir ankščiau taip atsitikę kelis kartus, bet praeidavo savaime, o paskutinį kartą tai panaudojau HiGear purkštukų valiklį ir 500 km nebuvo tokios bėdos. Bet vėl prasidėjo (nors dar pusė bako yra su tuo valikliu).  Bet kiek pastebėjau, man atsitinka, kai variklis būna jau šiltas.

Siūlyčiau ir temos autoriui patikrinti 4 grupę.
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Kovo 23, 11:36:12 sukūrė juozasu »

Neprisijungęs Luidzi

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Buvau pas pazystama nuvaziaves,tai pasake,reik po nakties vel bandyt,ir ziureti kaip dirbs,ir tai greiciausiai nieko diagnostika neparodys. Isimciau as tuos purkstukus ir nuvezciau patikrinti,bet man reikia tiksliai zinot ar cia juose problema,nesitiki man kazakaip,kad masina kartais gerai salta dirba,kartais blogai.Gi nesamone,kad purkstukai saltai tai veiktu gerai tai blogai ar ne? Siaip sanaudos labai geros,trauka puiki,dirba irgi gerai.

Neprisijungęs juozasu

  • Įrašai: 780
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Jonava
Buvau pas pazystama nuvaziaves,tai pasake,reik po nakties vel bandyt,ir ziureti kaip dirbs,ir tai greiciausiai nieko diagnostika neparodys. Isimciau as tuos purkstukus ir nuvezciau patikrinti,bet man reikia tiksliai zinot ar cia juose problema,nesitiki man kazakaip,kad masina kartais gerai salta dirba,kartais blogai.Gi nesamone,kad purkstukai saltai tai veiktu gerai tai blogai ar ne? Siaip sanaudos labai geros,trauka puiki,dirba irgi gerai.

Kaip keli kompetetingi forumo dalyviai ir sakė, kad Diagnostika daug ko neparodo, reikia dar mokėti ir žinoti kur žiūrėti. Ne tik klaidas nuskaityti.

Neprisijungęs Luidzi

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Ties viduriu purkstuko biski rasojo,tai gal del to drebedavo vis? isemiau,pravaliau ir uzverziau geriau,masina jau 3 kart is eiles po nakties dirba praktiskai gerai,ne taip kaip anksciau pilnas laukas baltu dumu :)nes nu anksciau baisu budavo,drebedavo labai,ir visur dumu. Taciau vistiek nera visiskai taip,kad dirbu idealiai,karts nuo karto vienas cilindras saltai dar sudreba,bet nelabai juntamai,kad ir pvz snd pastovejus lauke 1h uzsikure gerai,bet biski lyg vienas cilindras karts nuo karto neveike iki 10s-15.O po nakties stovejimo garaze buna kad viena kart kazkuris cilindras sudreba nejuntamai ir dirba idealiai.Galbut tikrai sietelis uzsikimses? sunku ji ten isimt,pravalyt? aciu.

Neprisijungęs juozasu

  • Įrašai: 780
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Jonava
Ties viduriu purkstuko biski rasojo,tai gal del to drebedavo vis? isemiau,pravaliau ir uzverziau geriau,masina jau 3 kart is eiles po nakties dirba

Ties "viduriniu", purkštuku su laidu, turėjai omeny?

Neprisijungęs Luidzi

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Aha.Buvo tas padaryta,nuemiau ir nuveziau patikrinti purkstukus ant stendo,sake visi geri.. Na as tuom tikiu,kadangi masina pastevejus diena bent 1h ir nors esant dar gan siltai masinai,uzsikurus dumina kratosi... paskui kaip pradeda jau gerai dirbt, vistiek dumai balti eina,kaip pavazineji su ta masina dumu jau nebeeina...Nejaugi niekam taip nebuvo?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8 Atsakymai
1578 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Gegužės 07, 12:55:39
sukūrė onlyzilvis
2 Atsakymai
1366 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Rugsėjo 19, 17:11:59
sukūrė Bajoras
2 Atsakymai
1789 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2018 Spalio 10, 15:24:15
sukūrė jurita