Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A3 8P emulsija isiurbime  (Skaityta 1997 kartus)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
A3 8P emulsija isiurbime
« Topic Start: 2019 Sausio 14, 22:53:49 »
Šiandien teko nuimti gazo sklendės įsiurbimo šlangą ir netikėtai pamačiau , kad jos visi šonai vien emulsija. Pradėjau ardyti toliau, kad surasti iš kur atsiranda drėgmė (tepaliuko ten visada kažkiek būna), tai iki interkulerio viskas ok , kažkiek tepaliuko, o jau už jo matosi emulsija. Daug tų dyzelių teko matyti, bet tokio vaizdo nė karto. Vieni sako tai normalu, tipo furom net užšala nuo vandens kiekio, bet kad niekad neteko tokio dalyko matyti. Gal kas kokių minčių kas ir kaip čia pasidarė, beje kiekis  toks nejuokingas, vienoje šlangoje koks trečdalis stiklinės išbėgo. Variklis 2,0 tdi pd BKD , 2007m. egr užglušintas, uždėta tarpinė prie gazo sklendės. Dar gal toks faktas labiausiai apsineše šlangoje prieš sklendę, kaip matosi po interkulerio gan mažas kiekis.

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: A3 8P emulsija isiurbime
« Atsakymas #1: 2019 Sausio 15, 08:24:32 »
Man ant 1.6 benzo dar daugiau to marmalo ant dangtelio vožtuvų ir tepalo kamščio, bet aš jau radęs bėdą. Ten toks alsuoklis prakiūra ir prasideda matyt šalto oro ir drėgmės pasiurbimas į vidų. Gali važinėti nors ir 150km į dieną nenutrūkstamai, nesumažėja nė trupučio. Tikrai ne antifrizas mano atveju ar pan. Pas tdi esu matęs, nu bet nedaug. :think:

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: A3 8P emulsija isiurbime
« Atsakymas #2: 2019 Sausio 15, 08:52:50 »
Su benzu viskas aisku, ne karta matyta, o cia dangtelis svarus, matuokle svari, PD variklis, ten to alsuoklio 10cm is dangtelio ir kaip minejau iki interkulerio viskas svaru, tik uz jo ir kuo toliau link isurbimo, tuo daugiau.

Neprisijungęs Andre Freire

  • Įrašai: 1970
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: A3 8P emulsija isiurbime
« Atsakymas #3: 2019 Sausio 15, 09:14:39 »
Manau tiesiog dėl paimamo labai šalto oro ir šiltos šlangos nuo variklio susidaro kondensatas. Vasarą nieko panašaus neturėtų būti.

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: A3 8P emulsija isiurbime
« Atsakymas #4: 2019 Sausio 15, 10:28:59 »
P.S Krovininiams dažnas atvejis, kai kondensatas interkūleryje užšąla

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: A3 8P emulsija isiurbime
« Atsakymas #5: 2019 Sausio 15, 14:26:36 »
Manau tiesiog dėl paimamo labai šalto oro ir šiltos šlangos nuo variklio susidaro kondensatas. Vasarą nieko panašaus neturėtų būti.

Sutikciau , bet...Per tiek metu pirmas toks atvejis, nejaugi nei man, nei kitiems taip nepapuole?

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: A3 8P emulsija isiurbime
« Atsakymas #6: 2019 Sausio 15, 14:27:42 »
P.S Krovininiams dažnas atvejis, kai kondensatas interkūleryje užšąla

Sita fakta  man minejo, bet siandien apskambinau motoristus, kurie tik varikliais uzsiima, jokio paaiskinimo ff

Neprisijungęs fakitol

  • Įrašai: 698
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: A3 8P emulsija isiurbime
« Atsakymas #7: 2019 Sausio 15, 14:53:45 »
Sutikciau , bet...Per tiek metu pirmas toks atvejis, nejaugi nei man, nei kitiems taip nepapuole?

Jei oras bus "šiltas", savaitgalį keisiu parktroniką saviškei su bkd ir pažiūrėsiu kas pas mane dedasi (egr išprogramuotas)  (H-).

Neprisijungęs Andre Freire

  • Įrašai: 1970
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: A3 8P emulsija isiurbime
« Atsakymas #8: 2019 Sausio 15, 15:15:45 »
Manau čia įtakos turi važiavimo stilius, atstumai, lauko temperatūra ir jos staigūs pokyčiai, variklio skyriaus temperatūra. Gali būti, kad daugiau ir nepamatysi. Čia kaip man kartą buvo pripustę į vieną žibintą. Matyt atsistojau reikiamu kampu, reikiamoj vietoj ir reikiamas vėjas pūtė, kad sūkurys per alsuoklį sniego pripūstų.  :D

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: A3 8P emulsija isiurbime
« Atsakymas #9: 2019 Sausio 15, 16:18:24 »
Isvalysiu viska ir po kokios savaites reikes vel pasiziureti, kito varianto kaip ir nera.