Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: a100 (c4) 2.5TDI kuro siurblio problemos  (Skaityta 3807 kartus)

Neprisijungęs lialius

  • Įrašai: 1378
    • Žiūrėti profilį
Kai kuro norma patampe ir viskas tau jie.
Pas mane ne elektra bet mechanika buvo parejus ant siurblio...
Tai siurblio galva maksimaliai nuliesinus misini buvo, bet kuro norma 1.8 net... stovejo kai turejo but visai i kita puse.
Siulau tau diangostika pasidaryt. Gal ten daugiau dar problemu yra.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
27 Atsakymai
4627 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Gruodžio 09, 20:51:56
sukūrė almantasTT
11 Atsakymai
2550 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Spalio 01, 21:27:35
sukūrė Djmirek1
0 Atsakymai
1050 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Kovo 03, 16:03:58
sukūrė andrius555