Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: 2.5tdi ima tepala  (Skaityta 3775 kartus)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15994
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: 2.5tdi ima tepala
« Topic Start: 2010 Lapkričio 13, 13:06:05 »
del ziedu tepaliniu gali rodyti ir didesni suspaudimo laipsni, siaip man kai teko dapilineti tepala 1000km 1ltr tepalo, meistrai sake pipiec tepaliniams ziedams, pakeiciau voztuvu reibokslius ir vsio  kaip ranka nuime, nei dumelio
 Bet jei keisi ziedus tai daryti iki galo, bent jau zinosi kad turesi gera motora, nieko cia nepritaupysi

viskas ok, tik suspaudimo laipsnio ziedai niekaip neitakoja ...

Tik dadek , kad tepaliniai, o tai dar pagalvos, kad is viso ziedu nereikia  :D

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
15 Atsakymai
2957 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Birželio 19, 13:34:10
sukūrė Arle
7 Atsakymai
2633 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Vasario 09, 11:38:27
sukūrė slimshady
14 Atsakymai
2909 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Gegužės 25, 10:43:24
sukūrė Karolis080