Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: VIM video in motion  (Skaityta 3571 kartus)

Neprisijungęs Vytenis

  • Įrašai: 50
    • Žiūrėti profilį
VIM video in motion
« Topic Start: 2011 Gruodžio 22, 11:31:03 »
Sveiki,

Perziurejau A8 skyreli, nieko panasaus neradau. Pagalvojau kodel nesukurus naujos temos nes radau, mano nuomone, kai ka labai gero.

taigi, http://trick77.com/2009/07/18/enable-vim-tv-playback-vcds-vag-com-mmi/    <--- Aprasas

http://trick77.com/tools/mmi2g_vimcode.php    <------ pats geris (nors pats dar nebandziau)

Verteju dirbti neturiu laiko (siuo metu) bet manau viska suprasite, trumpai drutai, tai kaip kurejas teigia TV atrakinimas masinai judant. Tam tereikia kabeliu prijungti Auto ir ir ir.
Visi kas tuo domejosi zino kiek TV atrakinimas kainuoja tad jeigu tai suveiks.... (aa)

Ir dar vienas klausimas: Siuo metu pas mane TV atrakintas, bet MMI versija pakankamai sena. Pagalvojau atsinaujinsiu pats i naujausia MMI 2G (su 3d navi) BET ar atnaujinant nedings tv "nulauzimas" ?
Placiajame tinkle radau daug diskusiju apie tai - vieni teigia kad atnaujimo nuo 0.7...ver. iki 5.1...ver ir TV nulauzimas nedingo, kiti teigia priesingai. Gal kas bandete? ko tiketis ir pan?
Neturiu daug noro vazineti po servisus ir ieskoti kas leis prisijungti kabeli ir t.t.

Beje jeigu zinote kas atrisineja MMI VIM - pasidalinkite (atsargai) (VLN)

Dekoju is anksto

Neprisijungęs jaunelis

  • Gimes Kritikuot
  • Įrašai: 7657
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: VIM video in motion
« Atsakymas #1: 2011 Gruodžio 22, 17:01:49 »
Naujausia yra mmi 3g

Neprisijungęs Vytenis

  • Įrašai: 50
    • Žiūrėti profilį
Re: VIM video in motion
« Atsakymas #2: 2011 Gruodžio 22, 21:16:47 »
Hmm, siaip niekur negirdejau kad is MMI 2g galima "uzsiturbinti" iki MMI 3g. (Pas mane A8 D3)

Gerai o dabar keletas naujienu kurias isknisau internete. Sitas anksciau minetas budas tikrai veikia. A8 ir Q7 laisvai. Tik reikia nusimanancio meistrelio "prie laido".

MMI upgreidinimas pas daugeli sukelia pakankamai daug bedu, priklausomai nuo to is kur gavai "software". daugelis buitiniu butu gautu updeitu paprastai buna bugovi. Todel gali kilti tokiu bedu kaip radijos dingimas, muzika groja tik vienoje masinos puseje ir ir ir... Tai darant patiems is nezinomu saltiniu gautu updeitu - belieka tik kreiptis i "zinovus" "basliuoti pinigus" ir kaltinti tik save. Nusprendziau pats neeksperimentuoti. Beje, radau info kad daugiausia klaidu pasitaiko tuomet kai updeitinama be "laipteliu" principo. na nuo 0,7 versijos iki 5,5 ir t.t.

Na ir toliau laukiu ziniu is jau bandziusiu VIM atrisimus, MMI updeitus ir pan. Tikiuosi ne man vienam tai rupi.

Neprisijungęs jaunelis

  • Gimes Kritikuot
  • Įrašai: 7657
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: VIM video in motion
« Atsakymas #4: 2014 Birželio 17, 14:02:19 »
Na ir toliau laukiu ziniu is jau bandziusiu VIM atrisimus. Tikiuosi ne man vienam tai rupi.
senas reikalas bet ......

cia gal kam pravers, pats nebandziau, neturiu ant ko, galima ziuret video/TV vaziuojant ..
http://trick77.com/tools/mmi2g_vimcode.php   

Neprisijungęs soulfly

  • Įrašai: 7
    • Žiūrėti profilį
Re: VIM video in motion
« Atsakymas #5: 2015 Liepos 19, 23:30:22 »
Ar kas nors bandet padaryti kad rodytu video vairuojant?

Neprisijungęs audi megejas

  • Įrašai: 17
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: VIM video in motion
« Atsakymas #6: 2015 Liepos 23, 23:02:47 »
pas mane isvis jokio video nerodo (n) na TV tai aisku,pas mane nera Tv bloko nors visi laidai yra bagazinej. ko reikia kad rodytu klipus?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
106 Atsakymai
22453 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Vasario 16, 03:56:01
sukūrė ffee
13 Atsakymai
36390 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Rugsėjo 22, 17:34:04
sukūrė Karis
1 Atsakymai
2087 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2021 Kovo 18, 18:57:15
sukūrė suicidee