Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: duju reduktoriaus pasirinkimas  (Skaityta 3244 kartus)

Neprisijungęs Jonas_

  • Įrašai: 58
    • Žiūrėti profilį
duju reduktoriaus pasirinkimas
« Topic Start: 2011 Liepos 28, 16:58:47 »
Sveiki,  (h)
Iskilo man toks klausimas, turiu du reduktorius duju, vienas yra emmeGAS class 1, kitas Tomasetto achille class 1/2A. Kiek skaiciausi tai daug kur sneka apie patikimuma ir geruma emmegas'o, o apie Tomasetto jokiu atsiliepimu is tautieciu neradau. Taigi galbut jus galit patarti koks galbut geresnis butu. Automobilis: A90Q 2.2 HY 1985metu. dabar idetas tomasetas, taciau nelabai man patinka jo darbas, tai aukstos apsukos, tai zemos.Kaip kuria diena varikliui uzplaukia. Sureaguliuoja, taciau vis vien tas pats islieka, o kiek pamenu su emmegas'u budavo visiskai pastovios visada apsukos ( ~1100) ir valgydavo nedaug, variklis tas pats buvo. Nezinau, noriu teisingo varianto  :), jei kas turit protingu, bei argumentuotu minciu, buciau dekingas jei padetumet  ?!?  8:8
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Liepos 28, 17:01:40 sukūrė Jonas_ »

Neprisijungęs Boubas

  • Įrašai: 531
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: duju reduktoriaus pasirinkimas
« Atsakymas #1: 2011 Liepos 28, 18:05:05 »
pats turejau ir emegas ir tomaseto audi 80 1.8 modeliu nepamenu, bet dabar renkuosi tik emegas, tomaseto visai nepatiko, kaip ir pats sakiai nepalaiko apsuku normaliai, trauka ne ta ir sanaudos didesnes. cia tik mano nuomone is to kas pas mane buvo, gal buvo pakliuves blogas tomaseto, bet emegasa turejau ne viena tai su jais jokiu problemu ir rem koplektas gariunuose kainuoja 70 lt rasi ikrai, o kaip su tomaseto nzn ar taip lengvai rasi.

Neprisijungęs Jonas_

  • Įrašai: 58
    • Žiūrėti profilį
Re: duju reduktoriaus pasirinkimas
« Atsakymas #2: 2011 Liepos 29, 15:40:50 »
Na as dabar ir galvoju, galbut pabandyti isidet emmegas'a ir ji pratestuot... reiktu tik suzinot kaip nenusisaldyt ranku atjunginejant dujas..  :) ir siaip tarkim idomiai kuriasi masina ant duju, kartais puse abaroto uztenka kad pagautu, nesvarbu silta ar salta, o kartais niekaip neuzkuriu, tada tenka jungt benza ir po dujas permest kai variklis dirba. benzu visad greit griebia.Pirkau masina jau su dujom, bet pagal duju idejimo dokumentus zmogus lygtais 2 metus pavazinejo ir as va jau pusantru vaziuoju, tad galbut reduktorius dar sveikas turetu but... nebent padevetasjis state  :(

Neprisijungęs Ginciukas

  • Įrašai: 1357
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: duju reduktoriaus pasirinkimas
« Atsakymas #3: 2011 Liepos 30, 10:28:54 »
Emmegas'a  dek ir nesuksi galwos. Pas mane 5metai stowi jokio wargo neturejau (-)

Neprisijungęs Jonas_

  • Įrašai: 58
    • Žiūrėti profilį
Re: duju reduktoriaus pasirinkimas
« Atsakymas #4: 2011 Liepos 31, 12:10:20 »
Na reikia pabandyti, bet gal kas zinot kaip ten su tais ausinimo isejimais 2 ant reduktoriaus. Ten jokio skirtumo kaip pajungsi? Nes nera uzrasyta water in tarkim ar kazko panasaus. Ir ar man nusukant dujom ta vamzdeli nuo reduktoriaus, neispurksiu as viso bako taip?  :)

Neprisijungęs valentusis

  • Įrašai: 200
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
Re: duju reduktoriaus pasirinkimas
« Atsakymas #5: 2011 Liepos 31, 12:19:44 »
 prie duju baliono turi buti voztuvas uzsukimo kranas...  :-]

Neprisijungęs wiciakas

  • Įrašai: 1971
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: duju reduktoriaus pasirinkimas
« Atsakymas #6: 2011 Rugpjūčio 02, 10:21:46 »
savo patirtyje turejau 3 reduktorius,pirmasis MARINI buvo honda civic'e ,smaugiant imdavo 7-7.5 duju simtui,buvo jau isimtas is kitos masinos kurioje atitarnavo apie 8metus ir idejus i manaja nerode jokiu pokstu,dirbdavo tolygiai ir taupiai..traukos skirtumo nebuvo jokio,poto nupirkus audi joje buvo apynaujis LANDI ..prakeikiau jy..su mano vaziavimu imdavo 14-15 duju o traukos 0..reguliuok nereguliaves..apsukos stovedavo neblogai,poto idejau nauja EMMEGAS ir baigesi bedos..apsukos stovi graziai,trauka nepakitusi nuo bendzino, o pasiima 9l duju 100km..taigi siulyciau tik EMMEGAS (h)

Neprisijungęs Ginciukas

  • Įrašai: 1357
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: duju reduktoriaus pasirinkimas
« Atsakymas #7: 2011 Rugpjūčio 02, 11:20:10 »
Ju paprastas reguliawimas turejau Nida berods tai purtydawosi wisi dujininkai

Neprisijungęs Ignas

  • Įrašai: 102
    • Žiūrėti profilį
Re: duju reduktoriaus pasirinkimas
« Atsakymas #8: 2011 Rugpjūčio 02, 12:28:42 »
Mano irgi EMEGAS, nors neseniai idetas, bet kol kas bedu jokiu nera, taruka panasi kaip ir ant benzo. Sanaudos 2.2 varikliui apie 12ltr..

Neprisijungęs killer_beast

  • Įrašai: 307
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: duju reduktoriaus pasirinkimas
« Atsakymas #9: 2011 Rugpjūčio 07, 00:34:30 »
pas mane Nida AT reduktorius stovi jau 4 metai,pravaziavau per ta laika apie 70k km. ne karto niekas nesove ir nesioziavo siaip sau, sanaudos 8,5-11, su mano vazinejimu tai lb normalu. pirmais metais ir prie salciu ant duju be problemu uzsikurdavo. dbr kartais oziuojasi nes lievu duju uzsipyles buvau ir kazkokio brudo i reduktriu pateko. nusipirkau remkomplekta uz 60lt, kita sav persirinksiu viska, ir turbut vel kokius 70k km ramus vaziuosiu.

Neprisijungęs Ginciukas

  • Įrašai: 1357
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: duju reduktoriaus pasirinkimas
« Atsakymas #10: 2011 Rugpjūčio 08, 11:26:44 »
Man su nida buwo bedos EMEGAS jokiu problemu nesukele tik kaip ziema uzkure ant duju ir uzsalo reduktorius teko atsisildyt :-]

Neprisijungęs Jonas_

  • Įrašai: 58
    • Žiūrėti profilį
Re: duju reduktoriaus pasirinkimas
« Atsakymas #11: 2011 Rugpjūčio 26, 11:22:27 »
Na susidejau emmegas'a ir tikrai pajutau skirtuma uzsikurime ir apsuku palaikyme, bei truputuka pagerejo trauka kai suriaguliavo dujas, del sanaudu dar nezinau nes tik vakar susitvarkiau masina  ;) bet kai pats is savo "klausos" atsireguliavau degima, bei dujas su laisvom apsukom, tai vaziuojant pensininko rezimu valge ~13ltr/100km  :-] Kaip dabar, reiks ziureti :) Bet visvien netaip variklis dirba kaip anksciau, galbut ir ne dujose problema... O cia kaip kazkas rase, kad nesiskiria trauka duju nuo benzino, tai turbut tikrai ne pirmos kartos dujos, nes man nei sitas variklis nei buves nevalit taip su dujom kaip su benzu... Arba man tiesiog nesiseka  :-] :(

Neprisijungęs Dariuxxxassss

  • Lietuvių kalbos darkytojas
  • Klubo garbės narys
  • *
  • Įrašai: 3773
    • Žiūrėti profilį
Re: duju reduktoriaus pasirinkimas
« Atsakymas #12: 2011 Rugpjūčio 26, 11:24:35 »
su tiesioginem nesikire trauka , o su paprastom tai skiresi zinau is patirties  ;) :D

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
2393 Atsakymai
302593 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 25, 11:48:08
sukūrė AlgirdasVat
1 Atsakymai
1384 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Balandžio 11, 00:39:42
sukūrė Tomashokas
2 Atsakymai
1217 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Balandžio 15, 21:42:31
sukūrė Norvegas