Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Dujos,iranga,problemos t.t  (Skaityta 367060 kartus)

Neprisijungęs Justinas

  • Įrašai: 2061
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #425: 2011 Spalio 31, 19:20:29 »
oro niekur netraukia isiurbime ? nes man tas pats buvo, ir radau blogai uzdeta ant krapo guma  :) pataisiau ir probelma ispresta  :)
Turejau problemu su klapanais kur ant klektoriaus, na bet dabar atrodo viskas ok su jeis. Kuri slanga tau problemas kele? Gal ta kur is apacios gofros gan sunkiai uzsimauna ar kur prie LAV jungiasi? Kai turejau simtine ten viskas gan akivaizdziai buvo, nu ant coupe visur vos pirstus ikisu :D

Neprisijungęs mendez

  • Įrašai: 91
    • Žiūrėti profilį
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #426: 2011 Spalio 31, 22:31:40 »
oro niekur netraukia isiurbime ? nes man tas pats buvo, ir radau blogai uzdeta ant krapo guma  :) pataisiau ir probelma ispresta  :)
Turejau problemu su klapanais kur ant klektoriaus, na bet dabar atrodo viskas ok su jeis. Kuri slanga tau problemas kele? Gal ta kur is apacios gofros gan sunkiai uzsimauna ar kur prie LAV jungiasi? Kai turejau simtine ten viskas gan akivaizdziai buvo, nu ant coupe visur vos pirstus ikisu :D
man buvo ta is apacios :) bet vargais negalais igrudau :D

Neprisijungęs vytuxx

  • Įrašai: 113
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #427: 2011 Lapkričio 06, 11:56:17 »
Sveiki,norejau paklaust apie 4kartos duju irangos kompa.Girdejau galima pasidaryt diagnostikos kabeli is nokijos usb laido. Jai kas pasidare gal galetu ymest foto kaip atrodo jau  padarytas jis  :) As bandziau daryt is dku-2,bet gal kazka blogai darau,nes nepasijungia. pas mane kompo fiskes laidu spalvos isdestytos taip-geltona;juoda;raudona;melyna,kaip reiketu jungt prie ju ?  Zinau,kad naudojami tik 3laidai

Neprisijungęs Dim4ik

  • Įrašai: 667
    • Žiūrėti profilį
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #428: 2011 Lapkričio 09, 07:27:50 »
Sveiki,
jau ilga laika mane kamuoja problemos su dujom, o jei tiksliau su persijungimu is benzo ant duju. Mašina Audi Coupe 2,3 (NG), dujos pirmos kartos su eko sistema (ar cia jau antra karta skaitos), reduktorius ROMANOVO, duju balionas be el.voztuvo, persijungimo metodas - uzkelt apsukas.

Taigi prasidejo viska nuo to kad pradejo persijunginet tik iš antro karto, t.y užvedi ant benzo, pergazuoji, suklaksi reles ir mašina užgesta. Pakartojus procedura ant duju persijungia. Beje čia viksta po nakties stovejimo, ir jeigu persijunge tai visa diena persijungia iš pirmo karto. Toliau tik blogejo, persijunginejo jau iš 5 karto ir dar daugiau, nors pasitaikidavo kad ir iš pirmo. Nuvariau i viena autoservisa, pasake kad nedirba su tokia sistema ir pasiule isidet kita sistema arba apsilankyt pas konkurentus. Taigi apsilankiau pas kitus, kadandi papuole ta diena kaip tičia kad persijunge iš pirmo karto, meistras negalejo nustatyt gedimo, ir pasiule teorija kad gali strigt magnetinis vožtuvas. Taigi perrinko, išvale juos. Kita diena iš ryto tas pats - nepadejo. Kadangi turejau donorine mašina su tokiu pačiu reduktorium kuris dirbo ir persijunge idealiai, nutariau persidet sau. Rezultatas tas pats - iš ryto nepersijungia. Vožtuvai visi (du, vienas ant reduktoriaus, kitas pries reduktoriu) sutikrinti, sudirba atsidaro, elektra iki ju ateina, net buvau priverstinai juos atidares nuo akumo.. niekas nepadeda.

Megstu sprest rebusus, tuo labiau kad čia viskas kaip ir elementaru (atrodo) su ta duja.. Gal jus ka patartumete?

Paskutinis mano spejimas ar negali gribaut tas elektrinis vožtuvas kuris stovi ant šlangos kur eina iš reduktoriaus i isiurbima, ir regulioja mišini pagal liamda? Ar galetu jis taip pilnai atjungt duju padavima?

Dekingas už bet kokias mintys  (v)

Neprisijungęs BeFree

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 1530
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #429: 2011 Lapkričio 09, 16:31:48 »
jei iš tikrūjų pas tave II dujų karta (eko), pas mane buvo ta pati problema.  iš pradžių tik kartais nepersijungdavo, paskui dažniau, ir dažniau, kol galu gale nebepersijunge iš viso.

Surudijęs ir užstriges buvo etuatorius (vožtuvas su varikliuku kur duju misinį reguliuoja)
galima bandyma atlikti:
Ryre (kai nepersijungia)
nuimi nuo meagnetinio voztuvo laida (kad dujos neitu), atsuki slanga nuo etuatoriaus ir perjungi i dujas žiūrėdamas ar atsidaro etuatorius. jei veikia ir vis vaikšto. tada šitą bėda atmesk.  :)

Neprisijungęs Dim4ik

  • Įrašai: 667
    • Žiūrėti profilį
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #430: 2011 Lapkričio 09, 17:44:18 »
Supratau, dekui už minti, bandisiu. Galvojau pakeist pabandimui ta etuatoriu i paprasta su "varžtu", bet išpradžiu pabandisiu tavo varianta :)

Neprisijungęs Dim4ik

  • Įrašai: 667
    • Žiūrėti profilį
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #431: 2011 Lapkričio 10, 13:34:40 »
Taigi naujausi pastebejimai.. Padariau kaip ir sakei, perjungiant ant duju lig ir pradejo suktis, bet kadangi masina uzgeso tai ir nesupratau ar jis tik bande ar tikrai atsidarinejo. Pabandymui isidejau taip vadinama "varžta" - iš ryto persijunge kaip ir gerai. Reiks stebet toliau, po ilgesnio stovejimo.

Dabar toks klasymas ar verta profilaktiškai išardyt išvalyt ta reguliatoriu? Ar gali but problemu surinkinejant, t.y nereikia ten jo kalibrot ar pns?

Neprisijungęs BeFree

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 1530
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #432: 2011 Lapkričio 10, 16:44:35 »
nzn, jis ten pas mane išssiarde nebesurenkamai. suklijuotas gerai buvo tai teko skerst nepataisomai.

tai jei turi varžta ir jį įstatei, tai db gali pažiūrėt tiksliai kaip atsidarinėja etuatorius :D
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Lapkričio 10, 16:49:30 sukūrė Befree »

Neprisijungęs Dim4ik

  • Įrašai: 667
    • Žiūrėti profilį
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #433: 2011 Lapkričio 15, 11:09:41 »
Na ka pagulejo pora diena, dabar pajungiau, bande jis suktis bet taip ir neatsidare.. Ar yra ju nauju pirk? Kokia kaina ju eina? Ir ar tinka betkoks ar reikia pagal gamintoja/varikli/iranga ziuret?

Neprisijungęs BeFree

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 1530
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #434: 2011 Lapkričio 16, 10:01:09 »
kad jų pirkt yra tai tikrai. aš pirkau už 70 lt. pas mane KME bingo M, tai pirkau žirnių g. berods. čia ant aplinkelio pietinio link liepkalnio maximos važiuojant. ale Romano atstovas. šiaip manau pas kiekvienus dujininkus turėtų būti, ar bent jau galimybe jį užsakyti.   :V

Neprisijungęs RokasLTU

  • Įrašai: 287
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #435: 2011 Lapkričio 24, 19:03:40 »
Po reduktoriaus keitimo pradėjo grybaut dujų lygio indikatorius. Kai balionas pilnas, rodo tvarkingai, dega visos 4 lemputės. 4/3 irgi tvarkoj. O kai lieka pusė ir mažiau bako, visad dega tos pačios 1/2 bako lemputės. Kur gali būt problema?

Neprisijungęs deiwidas

  • Įrašai: 49
    • Žiūrėti profilį
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #436: 2011 Lapkričio 26, 10:01:01 »
dujininkai gali sureguliuoti  tai. Pas mane kai lieka puse bako, dega tik viena, neprisiruosiu nuvaziuot, kad sureguliuotu.

Neprisijungęs orzo

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #437: 2011 Lapkričio 26, 10:34:36 »
per kompa galima pakeist nustatymus, prie kiek procentu kiek lempuciu dega. Bet jau kai plude pareina, tai nieko ten neprireguliuosi.

Neprisijungęs cornis

  • Įrašai: 1151
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #438: 2011 Lapkričio 28, 15:23:24 »
tada pasikeiti multivožtuvą ir vėl lempukai šviečia :)

Neprisijungęs maNas

  • Įrašai: 356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #439: 2011 Lapkričio 28, 20:08:13 »
Sveiki. Automobilis Audi A3 1999 metų, 1.6 benzinas. Planuoju dėti dujas, tik dar neapsisprendžiu kur jas dėtis ir kokią įrangą rinktis. Esu iš Kauno, norėjau dėtis dujas Propane, bet ten baisinės kainos, man kainuotų 2300Lt. Tėvas dėjosi į Borą dujas Stag 4 plus, ir gavosi jam apie 1700Lt, o dėjosi kažkokiuose garažuose už Megos, bet sako kad meistras geras ir t.t Noriu sužinoti Jūsų nuomonę, kokia įranga geriausiai man tiktų ir kur patariate dėtis dujas? Kas geriau? BRC ar STAG?

Dėkoju.

Neprisijungęs mikasmeskius

  • Įrašai: 2155
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #440: 2011 Lapkričio 28, 20:10:12 »
Sveiki. Automobilis Audi A3 1999 metų, 1.6 benzinas. Planuoju dėti dujas, tik dar neapsisprendžiu kur jas dėtis ir kokią įrangą rinktis. Esu iš Kauno, norėjau dėtis dujas Propane, bet ten baisinės kainos, man kainuotų 2300Lt. Tėvas dėjosi į Borą dujas Stag 4 plus, ir gavosi jam apie 1700Lt, o dėjosi kažkokiuose garažuose už Megos, bet sako kad meistras geras ir t.t Noriu sužinoti Jūsų nuomonę, kokia įranga geriausiai man tiktų ir kur patariate dėtis dujas? Kas geriau? BRC ar STAG?

Dėkoju.
tai aisku, kad brc, vietoj kvailu klausimu geriau google pasinaudok

Neprisijungęs Arturiuxv6

  • Įrašai: 719
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Radviliškis
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #441: 2011 Lapkričio 28, 20:42:08 »
 Tu uz tuos 2300 lt paklausiai koks komplektas tau siulomas BRC - Sequent Plug&Drive, Sequent 24 MY07, MY10, MY11 ?

Neprisijungęs BeFree

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 1530
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #442: 2011 Lapkričio 29, 08:16:20 »
dažniausiai esme ne įrangoj, o kas ją įdeda.
o teigiti vienareikšmiškai kad tik BRC, tai tas pats kas sakyti pirkčiau tik audi, o visa kita š....
man pavyzdžiui nepatinka BRC, ir mieliau kitą kartą dėčiau vėl lenkišką kompą.
Iš esmes geriau už tas babkes, susirinkti geresnes mechanines ir elektromechanines dalis, nei viska sukišti i brc valdymo kompa.

P.S. čia tik mano asmeninė nuomonė, ne google  :D (h)

Neprisijungęs Arturiuxv6

  • Įrašai: 719
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Radviliškis
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #443: 2011 Lapkričio 29, 08:35:50 »
Na kaip kam :), jeigu gamintojas duoda garantija 3 metus arba 200 000 km ridai manau si ta sako. O kokybe prilygsta Prnis VSI. Aisku niekas neliepia detis propane, jei ant galvos ne kopustas tai dedesi pats ir per pus pigiau gaunas, o jei pinigo yra o proto nera, tada jau moki tukstancius  :D.

Neprisijungęs maNas

  • Įrašai: 356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #444: 2011 Lapkričio 29, 15:55:13 »
Tu uz tuos 2300 lt paklausiai koks komplektas tau siulomas BRC - Sequent Plug&Drive, Sequent 24 MY07, MY10, MY11 ?

O kurį komplektą patartum man montuotis?  ?!?

Neprisijungęs maNas

  • Įrašai: 356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #445: 2011 Lapkričio 29, 16:33:05 »
24 seqventas-visa brc duju iranga 4 cilindrams 2300lt. Apsimoka? 2 metai garantija. Montuoja Kaune Vikroma ar kokia ten.

Neprisijungęs the_mty

  • Įrašai: 9
    • Žiūrėti profilį
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #446: 2011 Lapkričio 29, 17:12:15 »
Sveiki,
Ruosiuosi detis dujas, tik iskilo klausimas: kur?
Masina: Audi A3 1.6 2000m.
Cia viena diena pavazinejau po klaipeda radau keleta, viena prie rusu konsulato, "sistemos" ten italiska iranga, 2200lt, 2m garantija.
Po to signale, EGAZ ~2000lt 1m garantija, italiska iranga.

Tik nezinau ar ten tos firmos geros ar ne, tai gal zinot kokiu patikimu fimru kur stato dujas?

Neprisijungęs Arturiuxv6

  • Įrašai: 719
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Radviliškis
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #447: 2011 Lapkričio 29, 17:44:40 »
24 seqventas-visa brc duju iranga 4 cilindrams 2300lt. Apsimoka? 2 metai garantija. Montuoja Kaune Vikroma ar kokia ten.

24 sekventas yra trijų rusiu  MY07 2008 metu, isimta is gamybos 2010 metais, MY10 skiriasi nuo MY 07  valdymo bloku, provodke ir vietoje reduktoriaus temperaturos daviklio yra duju temperaturos daviklis. MY10 komplektuojamas su Pan Evo (Zavoli)purkstukais situ net negalvok detis.
 

 ir taip pat ejo su BRC purkstukais . MY11  2011 metai beveik tapati (MY10) sistema tik yra keletas nauju funkciju Starp -Stop rezimas, purkstuku pasildymas, papildomas benzino padavimas  variklio voztuvu apsaugai, taip pat jau patobulinti purkstukai ju konstrukcija, jie trumpesni, paskutine foto kurie guli .
Pas tave 75 kw tai redukrosius turi but 1200mbar, ir brc purkstukai su melynu lipuku





Mazdaug tiek, zinosi kas kaip turi but, suzinok koki tiksliai komplekta jie siulo, o kur montuotis kokioje kontoroje tai nezinau (-)

Neprisijungęs siomka

  • Įrašai: 2931
    • Žiūrėti profilį
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #448: 2011 Lapkričio 30, 00:24:32 »
gal kas nors zino kur gauti, kaip pasidaryti stai toki interface'a, o gal kas turi galimybe prisijungti prie Oscar N duju irangos?
http://www.europegas.pl/en/Products/Other-Accessories/product_id,152.html

Neprisijungęs BeFree

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 1530
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Dujos,iranga,problemos t.t
« Atsakymas #449: 2011 Lapkričio 30, 08:08:25 »
o tau kokio antgalio reikia? tokio kaip BRC ovalaus ar stačiakampio? nes iš nuotraukos nesuprast. O softa turi?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
1 Atsakymai
1824 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Liepos 09, 18:41:51
sukūrė giedrius
9 Atsakymai
2791 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Rugsėjo 03, 22:56:46
sukūrė essential
5 Atsakymai
2131 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Rugsėjo 26, 21:12:38
sukūrė Toto