Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Dėl laisvos eigos apsukų  (Skaityta 3858 kartus)

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Dėl laisvos eigos apsukų
« Topic Start: 2011 Sausio 05, 16:20:07 »
Tikrinau su testeriu įtampą ir varžą. Su testeriu pagal manual'ą viskas tenai tinka.
o kokios įtampos ateina ant to vožtuvo ?
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Sausio 06, 16:59:22 sukūrė ArasCL »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
5 Atsakymai
2156 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Gruodžio 13, 13:45:40
sukūrė enrijus
2 Atsakymai
1497 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Sausio 14, 01:17:23
sukūrė mindziux
5 Atsakymai
1471 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Spalio 08, 13:51:53
sukūrė kaTo