Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: b3 1,8 mono 66kw uzgesta  (Skaityta 4542 kartus)

Neprisijungęs Liudzmaris

  • Įrašai: 1313
    • Žiūrėti profilį
Re: b3 1,8 mono 66kw gelbekit
« Topic Start: 2011 Vasario 12, 17:18:38 »
Isdaliesesat teisus nes purkstukas tikrai purksdavo net degima ijungus nekuriant variklio, bet as tada pakeiciau visa visa iki pat kolektoriaus ta tipo mono ipurskimo sistema, dabar jau nebepurskia, uzlieja benzu tada kai ilgiau suki starteriu nes neiskart uzsikuria :) tada  as atjungiu siurbliuka, isuku pirma zvake prasuku starteriu, ispucia lauk benza, tada isvalau visaszvakes, uzkuriu ta masina, bet  ant laisvu ji nedirba normaliai, purtosi puksi ir pan, ant gazo laikant (apie 2500rpm) bet negraziai kurkia tas motoras ne savo balsu, gaza priima is pradziu po to vis blogyn blogyn kol uzgesta... tada kuri ilgai suka lyg griebia bet neusikuria.. tada vel viskas is naujo.. kibirkstis tai zinokit tokia idomi raudona buna (kiek esu mates turetu but melyna) tai cia kompe gal tada beda? ar laidus ir zvakes keist? ir gal yra koks budas laidus patikrint? ar cia babinai jau galas? o gal dar kazkur gali slypeti beda?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4 Atsakymai
1594 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Gegužės 12, 20:39:54
sukūrė bojarinas
2 Atsakymai
1199 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Kovo 11, 13:48:39
sukūrė asas0313
0 Atsakymai
1103 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Gegužės 03, 23:17:48
sukūrė marius5444