Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A6/c5 sunkiai vedasi  (Skaityta 10035 kartus)

Neprisijungęs Banzaii

  • Įrašai: 219
    • Žiūrėti profilį
Re: A6/c5 sunkiai vedasi
« Topic Start: 2011 Rugpjūčio 07, 16:45:24 »
Pas mane irgi panasi beda, bet kai bake benzo daugiau nei puse, kuriasi normalei.
pasirodo ne pas mane viena tokia liga, kai 1/2 ir daugiau kuro bake, lengviau kuresi
Ir nezinau del ko tokia beda, gal kartais ir benzo dacikas blogai rodo? Pas mane kartais daugiau, kartais maziau rodo. Kai nusipirkau teko net stumtis iki degalines, nes net iki raudonos tolokai rode, o bakas jau buvo tuscias.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
16 Atsakymai
4421 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Kovo 20, 12:44:27
sukūrė Jurka4
41 Atsakymai
14541 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Vasario 10, 22:25:03
sukūrė Bajoras
9 Atsakymai
2041 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Lapkričio 28, 19:50:50
sukūrė tomas27