Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?
Autorius Tema: Forumo taisyklės  (Skaityta 135373 kartus)

Neprisijungęs mazhylis

  • Įrašai: 8761
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Forumo taisyklės
« Topic Start: 2011 Vasario 20, 22:28:01 »
PAGRINDINĖS AUDI KLUBO TAISYKLĖS


•   Asociacija – Lietuvos Audi Klubo asociacija, kodas 300522567, tinklapio adresas www.audiklubas.com
•   Forumas – Interneto forumas, pasiekiamas adresu www.audiklubas.com/forumas, priklausantis Lietuvos Audi Klubo asociacijai, prižiūrimas ir kontroliuojamas jos įgaliotų asmenų.
•   Forumo administracija (toliau Administracija) – Lietuvos Audi Klubo asociacijos valdybos narių įgalioti asmenys, paskirti prižiūrėti ir kontroliuoti Forumą. Skirstomi į administratorius, svetainės moderatorius, bei moderatorius.
•   Potemė – tema, sukurta tam tikroje klasifikuotoje Forumo skiltyje (temoje).
•   Profilis – kiekvieno registruoto forumo dalyvio nustatymų langas, pasiekiamas paspaudus meniu punktą „Profilis”.
•   Teršimas – Forumo piktybinis teršimas įvairaus tipo reklaminiais pranešimais, piktybinis itin senų Forumo subtemų prikėlimas, piktybinis beprasmių pranešimų rašymas įvairiose Forumo subtemose ir kt.
•   – asmeninės žinutės, dar vadinamos PM (private message)

1. BENDROSIOS TAISYKLĖS, SANKCIJOS


1.1 Administracija gali pakeisti šias taisykles atskirai neįspėdama kiekvieno Forumo nario apie pakeitimus. Šios taisyklės, o taip pat ir visi būsimi jų papildymai ar pakeitimai pradeda galioti nuo oficialaus jų paskelbimo šioje Forumo temoje.

1.2 Forumo taisyklių nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės, jas pažeidus vartotojai bus įspėjami arba jiems uždraudžiama prieiga pagal šią tvarką:
   1.2.1 Pirmas įspėjimas
   1.2.2 Pakartotinis įspėjimas
   1.2.3 Gavus trečią įspėjimą Administracija apribos vartotojo prieigą prie Forumo. Draudimo terminas ir būdas parenkamas Administracijos nuožiūra.
   1.2.4 Prieigos draudimo terminui pasibaigus, Forumo narys vėl gali dalyvauti Forume savo teisėmis, tačiau jei nors kartą vėl piktybiškai pažeis numatytas taisykles – prieigos draudimas gali būti pratęstas ilgesniam ar neribotam laikui, o ypatingais atvejais – paskyra gali būti ištrinta visam laikotarpiui.

2. REGISTRACIJA

2.1 Forume registracija yra nemokama. Tik registruoti Forumo nariai matys visas temas ir pranešimus, galės dalyvauti diskusijose, kurti subtemas numatytose temose, užduoti klausimus ir naudotis kitomis Administracijos numatytomis privilegijomis.  Neužsiregistravę Forume, vartotojai gali matyti tik bendro pobūdžio temas, jiems neleidžiama dalyvauti diskusijose, bei kurti potemių.

2.2 Jūsų elektroninio pašto adresas, kurį naudojate registruodamiesi turi būti tikras ir galiojantis. Savo Profilyje galite nustatyti, ar šis adresas bus rodomas kitiems forumo nariams. Administracija garantuoja šio adreso konfidencialumą. Administracija pasilieka teisę naudoti Forumo narių elektroninio pašto adresus bendro pobūdžio pranešimų, susijusių su Forumo ir Asociacijos veikla ir informacija apie planuojamus renginius, siuntimui.

2.3 Draudžiama registruotis prasmės neturinčiais vartotojų vardais (pvz. 59o13GF45), vartotojas bus įspėtas, jei įspėjimas bus ignoruojamas - anketai prieiga bus uždrausta. Draudžiama vartotojo vardu pasirinkti necenzūrinius žodžius ir išsireiškimus, taip pat tinklapių adresus, elektroninio pašto adresus ir bet kokią kitą reklaminio pobūdžio informaciją. Iškilus ginčams, lemiamą sprendimą priima Administracija.

2.4 Draudžiama registruotis vizualiai panašiais vartotojo vardais į jau esamus.

2.5 Administracija toleruoja tik aktyvius Forumo narius.

2.6 Forumo nario anketoje būtinai turi būti nurodytas nario slapyvardis, miestas, kurį atstovauja, turimas automobilio modelis, egzistuojantis ir veikiantis jūsų asmeninis elektroninio pašto adresas, tikra jūsų gimimo data. Pasitvirtinus informacijai, kad duomenys neteisingi – Administracija gali nurodyti atlikti pataisymus. Nepaisant Administracijos nurodymų, Administracijos sprendimu, anketa gali būti pašalinta.

2.7 Forumas skirtas tik Asociacijos ir Audi tematikai.

3. ŽINUTĖS, TEMOS, PRANEŠIMAI

3.1 Forume diskusijų potemės turi atitikti nustatytą konkrečios temos struktūrą. Potemių pavadinimuose turi būti glaustai apibūdinta žinutės esmė. Potemės turi būti kuriamos aiškios ir konkrečios, potemės abstrakčiu pavadinimu (pvz.: "padėkit", "Audi problema" "Gedimas" "Pasiūlymas") bus trinamos be perspėjimo, o nariui bus paskirtas įspėjimas.
Tinkami potemių pavadinimai bus nurodyti kiekvienoje konkrečioje Forumo temoje.

   3.1.1 Kuriant naują potemę techninėse temose privaloma nurodyti potemės pavadinime automobilio modelį, darbinį tūrį ir galingumą (kW), (pvz.: A6 2.5TDI 103kW ......; A6 2.8 142kw ......). Nenurodžius informacijos apie automobilį, potemė gali būti trinama be atskiro perspėjimo.

3.2 Beprasmių, reklaminių, žinučių ne į temą rašymas nėra toleruojamas.
Reklaminės žinutės, taip pat pasikartojančios žinutės per įvairias potemes, žinučių rašymas viena po kitos iš eilės (išskyrus citavimo atvejus) – laikoma teršimu ir tokiems nariams prieiga prie Forumo gali būti apribota.

3.3 Prieš kuriant naują potemę narys turi įsitikinti, ar ji atitinka temos ir pačio Forumo tematiką ir ar nario kuriama potemė dar nebuvo aptarta atitinkamose Forumo temose. Šiam tikslui pasiekti Forume yra įdiegta paieška.

3.4 Draudžiama kurti tas pačias potemes skirtingose temose. Jei narys suklydo ir sukūrė potemę ne toje temoje, kurioje derėtų, dubliuoti jos negalima, nes tai gali būti traktuojama kaip teršimas ir nario potemė gali būti ištrinta. Jei įvyko klaida, AŽ pagalba narys turi susisiekti su Administracija - jie perkels potemę į teisingą temą.

3.5 Kuriamos potemės turi būti susijusios su AUDI gamintojo automobiliais. Draudžiama kurti potemes diskusijoms apie kitų gamintojų automobilius.

3.6 Draudžiama kurti pranešimus, kuriuose būtu grubių, necenzūrinių, įžeidžiančio turinio, žeminančių kitus Forumo narius, žodžių - autoriai bus griežtai įspėjami. Nepaisantiems įspėjimų nariams prieiga prie Forumo bus apribota. Bandantiems apeiti automatinę cenzūravimo sistemą ir nesilaikantiems bendrosios etikos taisyklių, bus skiriami įspėjimai, nepaisantiems įspėjimų prieiga bus ribojama.

3.7 Žinučių šalinimas atliekamas Administracijos sprendimu be atskiro vartotojų perspėjimo, pakartotinai pažeidus temos ir Forumo taisykles, vartotojams bus apribotos teisės. Teisių ribojimas gali būti nuo draudimo redaguoti savo pranešimus ir AŽ siuntimo galimybės draudimo, iki visiškos prieigos prie Forumo draudimo.

3.8  Pasikeitus diskusijos temai - būtina pradėti naują potemę, o žinutės nesusijusios su tema gali būti šalinamos be perspėjimo. Diskusijai išsirutuliojus iki asmeniškų reikalų tarp dviejų ar kelių dalyvių - BŪTINA pereiti į asmeninius susirašinėjimus. Asmeninių santykių aiškinimaisi ir nesantaikos kurstymas Forume yra netoleruojami, tokia potemė bus rakinama, o nariai bus įspėjami.

3.9 Forume netoleruojamos žinutės ir vartotojai, kurie savo pokalbiais ar elgesiais kursto nesantaiką tarp šios bendruomenės narių, dalyvių, juridinių asmenų ar kitų grupių ir gali formuoti neigiamą nuomonę apie Forumo veiklą ir Klubą.
Toks vartotojas bus įspėjamas pagal forumo taisyklių 1.2 punktą.

3.10 Kilus įtarimui, kad dalyvis forume rašo 2-iem ar dar daugiau "klonų" ir tam pasitvirtinus sutampančiais IP, moderatoriai pasilieka sau teisę klonus ir forumo dalyvį blokuoti, uždraudžiant jiems reikštis.

3.11 Forume, paisant tolerancijos ir pagarbos principų, negalima į šuns dienas dėti vieno ar kito produkto, asmens, automobilio, modelio, markės ir t.t. juolab neturint akivaizdžių įrodymų, teiginių, faktinių sulyginimų su tos pačios srities ar lygio produkcija. Terminai "nevalit", "gyvūnas" ir panašūs, vertinant autotransporto priemones, šiame forume nevartotini ir draudžiami, tad turėkite patys savigarbos kritikuodami kitus.

3.12 Audi klubo forume netoliaruojamos ir draudžiamos temos, žinutės nusikaltsamą veiklą, korupciją, grasinančio pobudžio pasisakymai.

3.13 Nei forume, nei naujienu skiltyje negalima skelbti bet kokios LR istatymų aktais draudžiamos ar ribojamos tekstinės ar vaizdinės informacijos.

3.14 Nei Audi klubas klubas, nei forumo administracija nesame atsakingieji asmenys ir neprisiimam atsakomybės už informacijos forume ar naujienų skiltyje teisingumą, taip pat neprisiima atsakomybės už galimą patirti žalą, tokią informaciją naudojant.

3.15 Lietuvos AUDI klubo forume kuriamos temos, rašomi temos pirminiai pranešimai, siūlome talpinama informacija rašyti  Lietuvių kalba ir naudojant Lietuvių kalbos raidyną. Skelbinat naujienas, pranešimus- nurodykite informacijos šaltinį. Publikuojant užsienio kalba pateikta informacija, prašome nurodyti tik informacijos adresą.


REKLAMA

3.16 Vartotojo anketos aprašyme, profilio nuotraukoje (avatare) , bei vartotojo varde be administracijos leidimo draudžiamos visos reklaminės tekstinės ir vaizdinės informacijos. Taipogi prašome nenaudoti nuotraukų ir kitos vaizdinės informacijos, kurios aukštis didesnis nei 60 taškų (pikselių). Nepaisantys įspėjimo asmenys gali būti apribojami šiame forume, o informacija pašalinta be atskiro įspėjimo.


Būtume dėkingi jei: būtų klausiama patarimų ar nuomonės. Žinodami problemos sprendimo būdą ar atsakymą, juo pasidalintumėte forumo administracijai PM pagalba arba tam skirtose temose. Pasakotumėte savo istorijas, susijusias su automobiliais, tuo praturtindami šį forumą, o aktyviausi nebus užmiršti. Nepamirštumėte humoro. Kritikuotumėte remdamiesi faktais, o ne emocijomis. Jūsų tekstai būtų aiškūs ir lengvai suprantami. Prašant pagalbos, nurodytumėte automobilio markę, pagrindinius techninius duomenis bei miestą, kuriame vyksta veiksmas. Savo anketoje nurodytumėte gyvenamą/atstovaujamą vietovę (Location skirsnyje)

Forumo administracija
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Rugsėjo 07, 22:44:01 sukūrė mazhylis »