Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: LCD/LED, LCD, PDP TV pasirinkimas  (Skaityta 301775 kartus)

Neprisijungęs EdvardasS

  • Įrašai: 5
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: LCD/LED, LCD, PDP TV pasirinkimas
« Atsakymas #2050: 2014 Birželio 12, 07:33:50 »
Neblogas TV tik 13000 Lt tas lenktas... Mano manymu neapsimoka jau kaina pamačius, juk yra daug pigesniu tokiu TV jų net kelis galėtum nusipirkti.

Neprisijungęs virsininkas88

  • Įrašai: 2838
    • Žiūrėti profilį
Re: LCD/LED, LCD, PDP TV pasirinkimas
« Atsakymas #2051: 2014 Birželio 26, 21:09:32 »
konverterio reikes. Pats turiu va toki http://www.ebay.co.uk/itm/like/191065832016?limghlpsr=true&hlpv=2&ops=true&viphx=1&hlpht=true&lpid=108&device=c&adtype=pla&crdt=0&ff3=1&ff11=ICEP3.0.0&ff12=67&ff13=80&ff14=108&ff19=0 veikia puikiai.

užsisakysiu. bet kol gausiu, tai dabar per ausinių lizdą resiveris pajungtas ir nebeldžia, arba gal dėl to kad kolonkės ant spintelės, o ne ant grindų?
telikas samsung ue40eh6030. šiaip teliko nustatymuose eina reguliuot ekvalaizerį, bet įkišus ausinių kištuką jie tampa nebeaktyvūs.
« Paskutinį kartą keitė: 2014 Birželio 27, 00:54:49 sukūrė virsininkas88 »

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: LCD/LED, LCD, PDP TV pasirinkimas
« Atsakymas #2052: 2014 Birželio 26, 22:33:32 »
Normalios kolonkes prie teliko :)

Neprisijungęs virsininkas88

  • Įrašai: 2838
    • Žiūrėti profilį
Re: LCD/LED, LCD, PDP TV pasirinkimas
« Atsakymas #2053: 2014 Birželio 27, 12:37:16 »
Normalios kolonkes prie teliko :)
normalios/nenormalios priklauso nuo religijos ir pavydo laipsnio. :D


o dėl garso jau išsiaškinau, pasijungiau senąjį vaizdo grotuvą, kairę pusę nuo grotuvo, dešinę nuo tv ausinių lizdo. tas pats įrašas, o garsas skiriasi vos ne dvigubai. ausinių lizdo garsas ošia, žemų dažnių visiškai nėra..
ta proga priminsiu kaimynam ACDC, o tai jau buvo pradėję šaipytis ar kolonkes sudeginau kad nebesigirdi.

Neprisijungęs Tom4s

  • Įrašai: 6846
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas

Neprisijungęs siomka

  • Įrašai: 2931
    • Žiūrėti profilį
Re: LCD/LED, LCD, PDP TV pasirinkimas
« Atsakymas #2055: 2014 Rugpjūčio 27, 00:14:58 »
toks kvailas klausimas, ka reiketu isigyti norint ziureti su senu tv be jokiu usb, hdmi tik su scart jungtimi satelitine tv, naujas tv rodo be problemu, o senas pajungus antena negaudo visiskai nieko

Neprisijungęs killer_beast

  • Įrašai: 307
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: LCD/LED, LCD, PDP TV pasirinkimas
« Atsakymas #2056: 2014 Rugpjūčio 27, 05:36:01 »
Tavo naujas tv turbut turi integruota palydovini imtuva, o senas jo neturi. Tai ir reiketu nusipirkti toki imtuva, openbox arba amiko kaip pvz.

Neprisijungęs Tom4s

  • Įrašai: 6846
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: LCD/LED, LCD, PDP TV pasirinkimas
« Atsakymas #2058: 2014 Rugsėjo 13, 21:56:52 »
http://nismoandpc.blogspot.com/2014/09/panasonic-tv-anywhere-funkcijos.html gal kam bus įdomu ši unikali funkcija (y)
o pas kitus gamintojus nieko panašaus tikrai nėra? (H-)

Neprisijungęs M G

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 6071
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: LCD/LED, LCD, PDP TV pasirinkimas
« Atsakymas #2059: 2014 Rugsėjo 14, 10:23:00 »
Tikrai yra

Neprisijungęs Tom4s

  • Įrašai: 6846
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: LCD/LED, LCD, PDP TV pasirinkimas
« Atsakymas #2060: 2014 Rugsėjo 15, 21:37:27 »
Tikrai yra
prašom pavyzdžius į studiją (+)


Edit, stream'as tame pačiame tinkle, suprantama, nėra tas pats, kas ši funkcija ;)
« Paskutinį kartą keitė: 2014 Rugsėjo 15, 21:40:58 sukūrė Tom4s »

Neprisijungęs Audi110kw

  • Įrašai: 2367
    • Žiūrėti profilį
Re: LCD/LED, LCD, PDP TV pasirinkimas
« Atsakymas #2061: 2014 Rugsėjo 15, 22:17:05 »
Sveiki, as tai dar vis neatsidziaugiu savo panasonicu st60 ir dydi pasirinkau tinkama 50 coliu, kai pasiziuriu kitus tv ar pas tevu samsungus uz pora tukstanciu tai jie labai prastai susidoroja su paprastu signalu... Bent jau man taip atrodo

Neprisijungęs Tom4s

  • Įrašai: 6846
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: LCD/LED, LCD, PDP TV pasirinkimas
« Atsakymas #2062: 2014 Rugsėjo 15, 22:37:28 »
Sveiki, as tai dar vis neatsidziaugiu savo panasonicu st60 ir dydi pasirinkau tinkama 50 coliu, kai pasiziuriu kitus tv ar pas tevu samsungus uz pora tukstanciu tai jie labai prastai susidoroja su paprastu signalu... Bent jau man taip atrodo
plazmos pliusas - SD signalą apdoroja daug geriau už LCD, nors šiemet Berlyne jau teko matyti ir LCD rodančius pakankamai netoli plazmų lygio, bet jų kainos jau totaliai nekrikščioniškos :goodboy:

Neprisijungęs broodas

  • Įrašai: 1354
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: LCD/LED, LCD, PDP TV pasirinkimas
« Atsakymas #2063: 2014 Rugsėjo 16, 17:41:17 »
 :-] :-] :-] :-] :-] :-] :-] :-] :-] :-] :-] :-] :-] :-] :-]




Apeidavau šią temą nu bet kuo toliau ją skaitau tuo graudžiau atrodo....


Tom4s  tipinis firmos atstovas, kuris apart savęs daugiau nieko nemato. Primeni tu man Canon atstovą su kuriuo bendravau - žmogus norėjo įrodyt kad canon eos 1000d yra gera fotoaparatas  :-)  O kitinis objektyvas 18-55 yra ten "hi-end" nes forumuose profesionalai juos giria.  (!?)


Nieko apart tu tos plasmos nematai ir tikriausiai nematysi. Vienintelis čia buri ir klaidini žmones su tom savo plazmom. Tik savo blogą ir tuos hdtvtest.co.uk kiši kaip kažkokius mokslinius straipsnius.


Neklaidink žmonių ir nekišk savo produkto, čia audiklubas o ne topo centras... Mirė tavo plazmos laikai, pasibaigė auksiniai laikai, panasonicas pats traukiasi iš plasmos, nes LCD yra kur kas pranešesnė technologija, o tu vis dar tūnai skestančiame laive. Na betgi čia Lietuva paskutiniai triperiai ir parsiduos čia.... Kur prekyba visa vyksta "atkatų" principu :) Ir jokia čia nepaslaptis teko man irgi tos duonos paragaut :) Dirbi kad uždirbtum, tai ir renkiesi ką tau labiausiai apsimoka pardavinėt, bet čia forumas ir be to viskas turi savo ribas.


Yra labai LABAI daug aspektų TV renkantis, video kokybė ne visada turėtų būti pirmoje vietoje ;)


O dėl panasonicų teko man čiupinėt VT ir ST modelius, na visas tas softas, meniu ir t.t. tai Dieve padėk :)

Neprisijungęs Tom4s

  • Įrašai: 6846
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: LCD/LED, LCD, PDP TV pasirinkimas
« Atsakymas #2064: 2014 Rugsėjo 16, 18:35:17 »
broodas, jei gali papunkčiui surask paneigimus tam, ką rašiau:
(1) SD signalo apdirbimas visada buvo PDP pliusas, jei manai kitaip, prašome faktus į forumą;
(2) Jei manai, kad kitas koks nors gamintojas turi funkciją identišką TV Anywhere, prašau nurodyti konkrečius modelius.

Jei nesugebėsi atsakyti papunkčiui, esi triochala, kurios postus reikia ignoruoti ir tiek (h)

P.S. Blogas ten tai ne mano (-) Aš tiek nesigilinu į telikus kaip tas žmogus, kurio vardas irgi Tomas (h)

Neprisijungęs broodas

  • Įrašai: 1354
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: LCD/LED, LCD, PDP TV pasirinkimas
« Atsakymas #2065: 2014 Rugsėjo 16, 18:44:36 »
broodas, jei gali papunkčiui surask paneigimus tam, ką rašiau:
(1) SD signalo apdirbimas visada buvo PDP pliusas, jei manai kitaip, prašome faktus į forumą;
(2) Jei manai, kad kitas koks nors gamintojas turi funkciją identišką TV Anywhere, prašau nurodyti konkrečius modelius.

Jei nesugebėsi atsakyti papunkčiui, esi triochala, kurios postus reikia ignoruoti ir tiek (h)

P.S. Blogas ten tai ne mano (-) Aš tiek nesigilinu į telikus kaip tas žmogus, kurio vardas irgi Tomas (h)
1. Signalo apdirbimas yra upscalinimas kuri atlieka video procesorius ir tai nėra susije su ekrano tipu (lcd,pdp)
2. O ar aš sakiau, kad kiti modeliai turi tokią programą?

Čia kaip apple, kai nėra pasakyt pradedama vardinti privalumai: su apple iphone gali kurti muzikėles :goodboy:

Neprisijungęs Tom4s

  • Įrašai: 6846
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: LCD/LED, LCD, PDP TV pasirinkimas
« Atsakymas #2066: 2014 Rugsėjo 16, 18:56:43 »
1. Signalo apdirbimas yra upscalinimas kuri atlieka video procesorius ir tai nėra susije su ekrano tipu (lcd,pdp)
2. O ar aš sakiau, kad kiti modeliai turi tokią programą?

Čia kaip apple, kai nėra pasakyt pradedama vardinti privalumai: su apple iphone gali kurti muzikėles :goodboy:
(1) Plazmos ekrane yra apie 6 milijonai led'ų, o pas LCD jų max 50-100vnt, va dėl to PDP ir rodo geriau ;)
(2) Tai kur aš kažką neteisingai rašau apie Panasonic?? Jei parašau informaciją, tai ji būna ne šiaip sau parašyta.

Jei žmogus manęs klausia apie kokį nors modelį to paties Panasonic ir matau, kad yra konkurentų tame kainų segmente geresnių, tikrai nesiūlau pirkti Panasonic (-) Va kaip ir šių metų as750 modelis geras, bet kaina jo totaliai ne į temą (!?), dėl to niekam net nesiūlyčiau jo (-)

Neprisijungęs jaunelis

  • Gimes Kritikuot
  • Įrašai: 7657
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: LCD/LED, LCD, PDP TV pasirinkimas
« Atsakymas #2067: 2014 Rugsėjo 16, 19:30:26 »
as neseniai nusipirkau lg 60 coliu plazma,kadangi pirkau i kavine - ziurejaunkad butu pigus ir didelis,viskas kita man vienodai,teleka prikabinau prie lubu ant laikiklio kuris turi reguliuojama kampa ir auksti na ir kadangi pas mane 3 palydovai ir viena IPtv dezute (mag250) su nulauzytais man reikalingais anglu kanalais - viska pajungiau per 4x4 hdmi matrix,zenkliai man palengvino gyvenima tas daiktas,3 telekai,4 palydovai,kiekvienas tv gali rodyt skirtinga video saltini nepriklausomai vienas nio kito hd kokybe,tokio dalyko kaip smart tv negaliu suprast kadangi tas pats mag250 turi narsykle,youtube'a ir videoclub kuriame savaime atsiranda ir atsinaujina naujausi filmai,nors ju bare niekas neziuri (fule valdo) tai va tiek pas mane visko darbe ir ne vieno teleko namuose..:D

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: LCD/LED, LCD, PDP TV pasirinkimas
« Atsakymas #2068: 2014 Rugsėjo 16, 23:13:28 »
plazmos pliusas - SD signalą apdoroja daug geriau už LCD, nors šiemet Berlyne jau teko matyti ir LCD rodančius pakankamai netoli plazmų lygio, bet jų kainos jau totaliai nekrikščioniškos :goodboy:
kai plazmos taško dydis „šimtakart didesnis“ tai kur tau nerodys geriau ir tas gerumas tik iš toli


:-] :-] :-] :-] :-] :-] :-] :-] :-] :-] :-] :-] :-] :-] :-]
Tom4s  tipinis firmos atstovas, kuris apart savęs daugiau nieko nemato. Primeni tu man Canon atstovą su kuriuo bendravau - žmogus norėjo įrodyt kad canon eos 1000d yra gera fotoaparatas  :-)  O kitinis objektyvas 18-55 yra ten "hi-end" nes forumuose profesionalai juos giria.  (!?)
nu jei lyginsi su mobilka tai tas pigusis canonas tikrai afigienas fotikas :)


(1) Plazmos ekrane yra apie 6 milijonai led'ų, o pas LCD jų max 50-100vnt, va dėl to PDP ir rodo geriau ;)
LCD iš vis jokių led'ų nėra apart tų kurie naudojame ekrano apšvietimui, jie yra skystų kristalų TV su LED pašvietimu


(1) SD signalo apdirbimas visada buvo PDP pliusas, jei manai kitaip, prašome faktus į forumą;
kaip jau minėjo  broodas, signalo apdirbimą atlieka mikrūškės ir procesoriai ir tik ant pačio gavo rezultatas permetamas į ekraną

Neprisijungęs Tom4s

  • Įrašai: 6846
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: LCD/LED, LCD, PDP TV pasirinkimas
« Atsakymas #2069: 2014 Rugsėjo 16, 23:31:53 »
Arai, iš kiek tas TOLI? Juk nežiūri teliko iš pusės metro. Sėdint normaliu žiūrėjimo atstumu ne kartą lyginta LCD vs PDP, tai pastarasis geriau tvarkosi su SD signalu, paduodant geresnį signalą jau kiekvienam pagal skonį (+) Daugiau jau nebematau prasmės plėstis apie LCD vs PDP, rinka diktuoja madas - visi persimetė ant LCD, gamins tai, ko reikia masėms (y) Pasitraukus Panasonic, tai padarė(-ys) ir LG su Samsung'u, PDP liks istorijoje.
Kita tema: Ką manote apie OLED? ;) Tikite, kad kada nors pramuš ir išstums LCD? iš rinkos lyderių? :V

Neprisijungęs siomka

  • Įrašai: 2931
    • Žiūrėti profilį
Re: LCD/LED, LCD, PDP TV pasirinkimas
« Atsakymas #2070: 2014 Rugsėjo 17, 01:14:48 »
Arai, iš kiek tas TOLI? Juk nežiūri teliko iš pusės metro. Sėdint normaliu žiūrėjimo atstumu ne kartą lyginta LCD vs PDP, tai pastarasis geriau tvarkosi su SD signalu, paduodant geresnį signalą jau kiekvienam pagal skonį (+) Daugiau jau nebematau prasmės plėstis apie LCD vs PDP, rinka diktuoja madas - visi persimetė ant LCD, gamins tai, ko reikia masėms (y) Pasitraukus Panasonic, tai padarė(-ys) ir LG su Samsung'u, PDP liks istorijoje.
Kita tema: Ką manote apie OLED? ;) Tikite, kad kada nors pramuš ir išstums LCD? iš rinkos lyderių? :V
kalbant apie OLED, cia per telika visai neseniai uzmaciau, berots Berlyne vykusioj parodoj rode, kad lenktas ekranas tinkamas ziureti 2 zmonems, jei visa seima didele nori ziureti jau nekazka, bet rode ir toki, kuris is lenkto persitransformuoja i tiesu ar arti to (wow) kas ten per naujiena? :think:

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: LCD/LED, LCD, PDP TV pasirinkimas
« Atsakymas #2071: 2014 Rugsėjo 17, 08:38:09 »
Arai, iš kiek tas TOLI? Juk nežiūri teliko iš pusės metro. Sėdint normaliu žiūrėjimo atstumu ne kartą lyginta LCD vs PDP, tai pastarasis geriau tvarkosi su SD signalu, paduodant geresnį signalą jau kiekvienam pagal skonį (+) Daugiau jau nebematau prasmės plėstis apie LCD vs PDP, rinka diktuoja madas - visi persimetė ant LCD, gamins tai, ko reikia masėms (y) Pasitraukus Panasonic, tai padarė(-ys) ir LG su Samsung'u, PDP liks istorijoje.
Kita tema: Ką manote apie OLED? ;) Tikite, kad kada nors pramuš ir išstums LCD? iš rinkos lyderių? :V
iš toliau žiurint net nelabai atskirsi ar ten FHD ar SD, aišku su erelio akim kažkiek ir pasimatys jei staigiai perjungsi iš vieno režimo į kitą, plazmos valgo dagiau elektros palyginus su LCD, o dabar maga yra žalieji.
Oledo pliusas ,kad jis pats švyti ir nereikia papildomo pašvietimo, dėl to išgaunamas geresnis šviesumas, kontrastas, geresnis žiūrėjimo kampas, o elektros sąnaudos labai priklauso nuo užsižiebusių oled skaičiaus, vien. žo. oled turi daugmaž viską ką plazma su mažesnėm elektros sąnaudom ir plonesniu ekranu

Neprisijungęs Lomberg

  • Įrašai: 1557
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: LCD/LED, LCD, PDP TV pasirinkimas
« Atsakymas #2072: 2014 Rugsėjo 17, 08:48:51 »
labas rytas kolegos, siandien pirksiu telika senukuose, nes 15 pros video technikai, vakar ilgai kalbejau su konsultantu, pries tai kalbejau su kitais kitose prekybos centruose. Beveik visu nuomones skiriasi, vakar issirinkau modeli 47LB730V LG, jo kaina su nuolaida siandien bus ~2600LT. Kokie jusu patarimai, verta ar patartumet kazko kita? Man svarbiausia kad butu apie 120 istrizaine, internetas, 3D, gera garso kokybe (kolkas neturiu vietos ir siaip nenoriu papildomai pirkti koloneliu). Buciau labai dekingas uz pagalba

Neprisijungęs E95

  • Įrašai: 250
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: LCD/LED, LCD, PDP TV pasirinkimas
« Atsakymas #2073: 2014 Rugsėjo 17, 11:41:56 »
Sveiki.galvoju pirkti tokį televizorių ,kadangi visur skaičiau jog plazma geresnį vaizdą išgauna nei LCD.ką manot?beje,ar jame yra integruotas wifi modulis ar reiks pirkt?

Neprisijungęs Audi110kw

  • Įrašai: 2367
    • Žiūrėti profilį
Re: LCD/LED, LCD, PDP TV pasirinkimas
« Atsakymas #2074: 2014 Rugsėjo 17, 12:06:03 »
Usb adapteri nusipirksi ir galesi ziuret. Nebrangus apie 120lt, teuputi brangiau nei tavo norimas tv...

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
12 Atsakymai
2267 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Vasario 04, 11:14:51
sukūrė Gedis
14 Atsakymai
7200 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Gegužės 16, 00:31:09
sukūrė slashas
3 Atsakymai
1686 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2017 Vasario 19, 08:56:57
sukūrė Evka