Šiandien pakliuvau į eismo įvykį, atsirėmiau sankryžoje į galą, buvo iškviesta policija. Dabar internete pasiskaičiau, kad galima gauti baudą už sukeltą eismo įvykį. Pasižiūrėjau www.policija.lt nuobaudas ir tokio straipsnio nerandu. Kas tiksliai žinote? Pareigūnai man nieko apie tai neminėjo, tiesiog buvo užpildyta deklaracija. Ir gal kas žinote kiek brangsta draudimas po įvykio?
iškviesta policija dar nereiškia baudos, jai ji atvaževus pasako kas kaltininkas ir jus toliau pildot deklaracija nesiginčidami baudos niekam nėra, bet jai toliau nesutinkate tai policija pildo eismo įvikį ir tada reikės susimokėtu bauda berods ~100lt už eismo įvyio padarymą.
beje blogai žiurėjai duotame linke.
127 str.
2 d.
KET pažeidimas, nulėmęs kitiems asmenims priklausančių transporto priemonių, krovinių, kelių, kelio ir kitų įrenginių arba kitokio turto sugadinimą (apgadinimą).
100-200
arba 3-6