Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Klausimas dėl draudimo.  (Skaityta 6723 kartus)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15994
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Klausimas dėl draudimo.
« Atsakymas #25: 2013 Spalio 07, 14:55:59 »
Nu o bet jei tačiau, "susitari" su žmogum, tipo duodi šimtą ar du, išsiskirstot, ir po 5min. tave pasivijus inspekcija pasistabdo kaip pabėgusį iš įvykio?

Uztat pajudejus turi palaukti, kad ir kitas pajudetu :-) Jeigu liko stoveti, tada butina paimti is jo rasteli, kad uz ivyki su juo atsiskaitei ir jis tau jokiu pretenziju neturi.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
33 Atsakymai
7268 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Kovo 17, 09:40:57
sukūrė Er1kas
57 Atsakymai
10766 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Kovo 08, 10:47:15
sukūrė maruse79
20 Atsakymai
10441 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2017 Lapkričio 14, 20:34:02
sukūrė plepys