Labas,
Svečias
. Prašome
prisijungti
arba
užsiregistruoti
. Did you miss your
activation email?
Labas,
Svečias
. Prašome
prisijungti
arba
užsiregistruoti
. Did you miss your
activation email?
1 valandą
1 dieną
1 savaitę
1 mėnesį
Visada
Prisijungti naudojant vartotojo vardą, slaptažodį ir sesijos trukmę
Pradžia
Paieška
Kalendorius
Prisijungimas
Registruoti
Startline chip tunning
Lietuvos Audi klubo forumas
»
Bendras Forumas
»
Bendri klausimai, atsakymai (ne apie techniką)
»
Klausimas del audi
»
Žinutė #1689255
« ankstesnis
sekantis »
Spausdinti
Puslapiai: [
1
]
Žemyn
Autorius
Tema: Klausimas del audi (Skaityta 1183 kartus)
zu
Klubo draugas
Įrašai: 5336
Miestas: Klaipėda
Re: Klausimas del audi
«
Topic Start
:
2015 Sausio 21, 07:09:43 »
Pirkčiau valtį, norėčiau medinės, bet bus gerai ir guminė, gal su varikliu
į ką reikėtų atkreipti dėmesį, ką manote, ar gerai pasirinkau?
Prisijungęs
Spausdinti
Puslapiai: [
1
]
Viršun
« ankstesnis
sekantis »
Lietuvos Audi klubo forumas
»
Bendras Forumas
»
Bendri klausimai, atsakymai (ne apie techniką)
»
Klausimas del audi
»
Žinutė #1689255