Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Greicio wirsijimas  (Skaityta 13086 kartus)

Neprisijungęs Inspektor

  • Įrašai: 79
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Greicio wirsijimas
« Atsakymas #50: 2010 Gegužės 29, 23:38:44 »

Respublikine keliu policija:
blicu jau nebenaudoja tie visi caddziai, touranai, nes jie labai akina o nufotkint diena puikiai gaunasi ir be blico. Planuose pakeist visus blicus is geltonu i raudonus, nes maziau akina. Visu nezymetu masinu radarai nustatyti fotkint tik tada kai virsijama daugiau nei 23 km/h.
Vilniaus miesto keliu policijos valdyba:
greicio matuokliu neturi isskyrus akciju ir reidu metu, apie kuriuos visada pranesa ziniasklaida. Matuokliai atimti del dideles korupcijos ir isduodami kaip minejau tik pagal isakyma. Tai liecia tik Vilniu.
Del pazeidimo senaties terminas 6men jei nepaskelbta paieska. Jei paskelbta terminas dideja. Jei gave laiskuti nenueisit daug sansu kad paskelbs auto paieska, o jei seimas priims istatyma tai daug negalvoje surasys protokola auto savininkui, jei jis nenurodys asmens vairavusio jo auto.
Tiek ziniu kolkas...

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
1 Atsakymai
1170 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Birželio 27, 18:01:42
sukūrė Obščiako Vadovas
2 Atsakymai
661 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Rugsėjo 25, 20:47:38
sukūrė tauraginis
2 Atsakymai
3928 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Rugpjūčio 28, 12:06:25
sukūrė Darbų sauga