Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Del langu tamsinimo  (Skaityta 2828 kartus)

Neprisijungęs mariusasta

  • Įrašai: 156
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Del langu tamsinimo
« Topic Start: 2010 Gruodžio 31, 22:49:26 »
Sveiki.Cia klausimas tiems kas tamsina langus.Pas mane yra uztamsinti galiniai langai,bet yra sugadinti(cia jau buvo kaip pirkau auto).Yra burbulu ir subraizyta.Galvoju pertamsinti is naujo,ir noreciau biski tamsiau,nes levai jau atrodo.Bet klausimas butu tas-ar nuemus ta sena plevele uzsitamsins gerai,o kaip del galinio?O gal stiklus keisti?Ir beje kas zino kur tamsina Klaipedoje.Dekui.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
11 Atsakymai
2865 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Liepos 15, 12:41:06
sukūrė Antonijus
0 Atsakymai
7047 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Rugpjūčio 30, 18:28:14
sukūrė Vaska
8 Atsakymai
2206 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Lapkričio 09, 22:06:08
sukūrė bacardifx