Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: del anstoliu  (Skaityta 4749 kartus)

Neprisijungęs regas

  • 1 įspėjimas
  • Įrašai: 409
    • Žiūrėti profilį
Re: del anstoliu
« Atsakymas #25: 2011 Balandžio 06, 19:09:22 »
nu ka tu svaigsti nuvarai pas anstoli ir sakai noriu savo noru moketi duoda toki lapa kur parasai kad isipareigoji tam tikra diena po tam tikra suma moketi ir viskas,o kai parasai gali moketi ir po maziau ir po daugiau jau cia tavo reiklas belia dengi skola.nueik pas kita anstoli o ne ta kuriam skoloi ir viska tau pasakys nes buna ne visi anstoliai nori kad jiems moketu dalim bet privalo leisti moketi dalim jai zmogus praso