Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: CE kategorija  (Skaityta 316922 kartus)

Neprisijungęs Dariuxxxassss

  • Lietuvių kalbos darkytojas
  • Klubo garbės narys
  • *
  • Įrašai: 3773
    • Žiūrėti profilį
Re: CE kategorija
« Atsakymas #475: 2011 Gruodžio 05, 16:16:14 »
na nesigincisiu , sakau prisiklausiau visko , vienem gerai kitiem blogai , tai nuomoniu , dauk , o girtekoje gerai , bet ten ir lauze ir transportiniai pamate girteka lenkuose ar kur kitur trina rankom ir kerta iskarto  ;)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
0 Atsakymai
1802 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Spalio 25, 13:41:20
sukūrė Ilgas