Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: CE kategorija  (Skaityta 315739 kartus)

Neprisijungęs Dariuxxxassss

  • Lietuvių kalbos darkytojas
  • Klubo garbės narys
  • *
  • Įrašai: 3773
    • Žiūrėti profilį
Re: CE kategorija
« Atsakymas #175: 2011 Gegužės 09, 21:54:59 »
Evaldai kodel sakai slabnai stumdom , paprasciausiai as mokinausi su tokia priekaba kur dvi asys per viduri ir man sesti regitroja laikyti egza kur dvi viena asis priekyje o kita gale ir stumti nefiksuota butu tikrai sunku , o kur mokinausi , tai priekaba stumiu sankaba pilnai atleides ir dar gazo paduodu  ;)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
0 Atsakymai
1798 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Spalio 25, 13:41:20
sukūrė Ilgas