Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: CE kategorija  (Skaityta 315795 kartus)

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį
Re: CE kategorija
« Atsakymas #150: 2011 Balandžio 20, 08:25:46 »
aš kai mokiausi tai mokėmės visi tos pačios teorijos,nesvarbu ar A kas laikėsi,ar D ar CE,ir nieko išskirtinio kažkaip nepastebėjau klausimuose,nors per kompą sprendžiant yra pasirinkimas kokiai kategorijai skirti bilietai.Turbūt todėl,kad KET bendros visiems ir tas pats motociklininkas turi žinot greičius ir kitką kas skirta tarkim autobusui,nelabai yra logikos,bet taip pas mus yra.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
0 Atsakymai
1798 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Spalio 25, 13:41:20
sukūrė Ilgas