Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: CE kategorija  (Skaityta 317337 kartus)

Neprisijungęs maruse79

  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 2273
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: CE kategorija
« Atsakymas #1350: 2014 Sausio 17, 19:30:41 »
kaip man ramu kai jau koda turiu virs metu laiko... kai jis tik atsirado tai ir issilaikiau :) visi tik klausinieja visko, o as viska zinau :P
Ir ką jūs žinot ko aš nežinau?  Minusas tik tas kad ir galiojimas mazesnis kol jis isigalios. A klyst? ;)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
0 Atsakymai
1802 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Spalio 25, 13:41:20
sukūrė Ilgas