Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Bauda uz KET pazeidima  (Skaityta 43075 kartus)

Neprisijungęs zawedxi

  • Įrašai: 2791
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Telšiai
Re: Bauda uz KET pazeidima
« Atsakymas #25: 2012 Sausio 05, 18:54:03 »
nesuk smegenu nemokek kiek mane norgej fotkine niekad neateja . syki atejo uz kelius kad nesusimokejau (nes niekad nemoku autopasu varau)bet atejo ne registruotu laisku tai ir nemokejau jau metai laiko praeja jokiu ziniu daugiau

ziurek, kad anstoliai neateitu su 2ru registruotu laisku, o kur susimoket reikejo? LT banke? :D

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
121 Atsakymai
20579 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Lapkričio 13, 17:46:14
sukūrė only AUDI
130 Atsakymai
26960 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Gruodžio 16, 21:32:39
sukūrė slashas
3 Atsakymai
5265 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2021 Spalio 02, 21:46:03
sukūrė Bildukas